Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » COPIC filceket Budapesten hol...

COPIC filceket Budapesten hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Igazából egy konkrét boltot keresek, annyit tudok róla hogy a kőbányai Szent László gimi közelében van és valami 800~900 forintokért van a COPICok darabja.

Valaki tudja a pontos címet vagy el tudná magyarázni hogy kell odamenni az Örs vezér térről?


2012. márc. 27. 15:54
 1/1 anonim válasza:

nem tudom, ezt keresed-e, de a Harmat u. (kb 10) Kőrösi út sarkán volt 2008-ban egy nyomtatvány- és papírbolt. Bár lehet hogy az azóta bezárt.


Nem vagyok különösebben ismerős arra de azért gondoltam mondom.


Örsnél 168E -re kell felszállni 1 megálló, "Élessarok". Ott kicsit tovább kell menni a Kőrösin "befelé" szóval amerre egy fokkal értelmesebben néz ki. Jobb kéz felé van.


az [link] -n van térkép meg azt is meg lehet kérdezni tőle hogy kell odamenni


viszont ha már ott vagy menj tovább a Kőrösin befelé, van ott először a gimi, még tovább egy szép templom.

2012. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!