Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tetszik e ez a vers?

Kibedi Szabolcs kérdése:

Tetszik e ez a vers?

Figyelt kérdés

Tudni szeretned...


Tudni szeretned, hogy mert ulok itt

A huvos delutan arnyekos szekeben,

A vilag vegen hol csak a szel suvit

Ott lelek majd keresett bekemre.


Tudni szeretned, hogy mit is erzek en

Mikor eso mossa sima arcomat,

Egyedul ulok a szakadek szelen

Elborit ujbol a voros alkonyat.


Tudni szeretned merre vezet utam

Miert fullaszt ezernyi gondolat,

Paranyi tuskekkel kinoz a multam

Nem vagyok mas mint csekely aldozat.


Most mar tudod,szinvesztett eletem

Sotet felho halvany mosolyom felett,

A sors nem bocsajt, nincs tobbe kegyelem

Csak egy halando vagyok ki nem felejt.


2011. aug. 19. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szép, nagyon szép.
2011. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hm... nem rossz :) őszinte leszek, olvastam már jobbat is, de szép :)
2011. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a második versszk tetszik a legjobban :) Egyébként szép, de könnyebb lenne véleményt mondani ékezetekkel együtt - nem tudom, lehet, hogy csak nekem sokkal nehezebb így... gondolom nem szándékosan hagytad le őket, ezt csak úgy mondtam :)

Szóval szerintem szép vers, és van tehetséged is. Próbálkozz még, és tedd ki őket amatőr írással foglalkozó oldalakra, ott többet tudnak mondani, mint a "nekem tetszik, szép" vagy a "nem tetszik".(Persze szó sincs arról hogy bírálnám az itteni válaszolókat, hiszen én se értek semmivel jobban a versekhez :D ez csak egy tanács.) Én is írtam néha verseket, és tényleg sokkal jobb negatív kritikákat kapni, mármint nem éppen örömteli, de tudsz rá építeni, fejlesztheted magad :)

Amúgy mennyi idős vagy?

2011. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a tanacsaid!!Biztos hasznomra lesznek.17 vagyok.
2011. aug. 20. 00:27
 5/5 anonim ***** válasza:

ez szörnyű! különösen az árnyékos szék értsd. árnyékszék azaz kerti budi emlegetésétől. ragrímek, következetlen szótagszám, ősrégi képek, érdektelen giccsparádé.


Hapci a szénanáthás kerti törpe, heveny szivárványos prüszi roham közepette, egy rózsaszín habcsóktortával pofán nyomta Bóbitát aki csak táncol csak táncol, amíg az ápolók bele nem erőltetik az új francia kockás kényszer"zakóba", és el nem szakítják álmai kerti klozetjétől!



Mi lenne ha inkább olvasnád a verseket? Főleg az utóbbi 220 év termését.

2011. aug. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!