Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vannak itt olyan fiatalok...

Vannak itt olyan fiatalok (12-30 éves korig) akik verset írnak és példaképüknek tekintik ezeket az énekeseket és költőket és írókat?

Figyelt kérdés

Jerome David Salinger (zabhegyező),

Charles Baudelaire, Arthur Rimbaud, Paul Verlaine, Oscar Wilde, Allen Ginsberg,Guillaume Apollinaire, Federico García Lorca, Janis Joplin, Jim Morrsion, Kurt Cobain, Brian Molko,John Lennon, Rolling Stones.

Egyébként én 20 éves vagyok, és elég gyakran írok verseket, meg dalszövegeket, és van valami tervem arra hogy megtanuljak gitározni és énekelni és hogy megalapítsak egy alternatív rock bandát.


2011. júl. 19. 12:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én nem írok verseket, se semmit. Rajzolok, képzőművészeti téren szeretnék elhelyezkedni és Kurt Cobain élete, számomra egy kicsit példaértékű. Láttam róla egy filmet,és azért is talán mert megérintett.
2011. júl. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Régóta írok verseket,novellákat,kisregényeket.És bár a fennt említettek közül egy sem a példaképem,de sokan vannak közülük,akik hatottak rám.Pl:Baudelaire,Ginsberg,Lorca,Morrison.

Sok sikert a bandához!:)

2011. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én rengeteget írok, de nincs ilyen példaképem :) Max. néhány lány, akiket netről ismerek, és imádom a verseiket :))
2012. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én 19 éves vagyok, költök és írok is, a felsoroltak közül Oscar Wilde-ot és Salingert szeretem kiemelkedő módon, de példaképemnek nem vallom őket.
2012. jún. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én 16 éves vagyok és már írtam 59 verset. :) Szeretek verset írni, mert akkor az összes gondom, bajom, mondani valóm le tudom írni és utána sokkal jobb a kedvem. :)
2013. okt. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én zenélek,a debreceni rocksuliban,Janis Joplin,Jim Morrison,A Rolling Stones zenéje inspirál,verseket is írok,de abban nincs példaképem.
2013. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szeretek verseket írni, de a fentiek közül engem csak Oscar Wilde, Janis Joplin, Jim Morrison, Kurt Cobain,John Lennon inspirál- Ja és Poe se rossz. De nem mondanám őket példaképemnek- nagyon nem. Cobain öngyilkos lett, Morrison meghalat tisztázatlan körülmények között, a két francia pedig elcseszte az életetét, szintúgy Wilde is, Joplin is drogozott, Lennon meg teljesen megőrült Joko Ono mellett...
2014. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!