Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen jó fantasy filmek vannak?

Milyen jó fantasy filmek vannak?

Figyelt kérdés
Nem olyan, ami látványos, hanem inkább a hangulatos fajta érdekel.
2011. jún. 25. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A lány és a farkas, Narnia, Szikraváros, Az arany iránytű, Csillagpor, A faun labirintusa.
2011. jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Harry Potter

Merlin Kalandjai 2008

2011. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

MirrorMask, the Fountain, the Princess Bride, the Fall, Hellboy, Ladyhawke, Journey to the Ceter of the Earth (én a régi, tv-s verzót szeretem :), 20.000 Leagues underwater, the 13th Warrior, the Nines, the Wizard of Oz (a 39-es), Let Me In (svéd verzió), Willow, Neverending Story, Dorian Gray, the League of Extraordinary Gentlemen, Timeline, Underworld, the Golden Compass, Tales from Earthsea, Lady in the Water, hát most így hirtelen ennyi ugrik be, amit szeretek, és még nem írtak :)


Na meg minden idők legjobb fantasyje, mind könyvben, mind filmben (bár filmben én nem csúfolnám ezen a néven, de ettől eltekintve is jó film:), A Lord of the Rings.

2011. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
+ a 88-as Merlin
2011. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Trónok harca sorozat. Kizárólag felnőtteknek. Nem az a lágy és krémes fajta..
2011. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
A Trónok harca a legjobb! Nagyon megéri megnézni.
2011. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!