Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Inspiráció íráshoz? Te miről...

Inspiráció íráshoz? Te miről írsz, meg hol? Blogot írni érdemes manapság, olvassa bárki?

Figyelt kérdés

Érdekelne a dalszöveg írás, de úgy érzem nem tudok leírni érzéseket, eseményeket, helyeket részletesen, érdekesen, szépen.


Tudom, hogy többet kell olvasnom, viszont írnom is kéne. Arra gondolok, hogy egy blog jó lenne, akár csak a mindennapi szenvedésről írni.


aug. 17. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvass, de ne akarj más lenni, hagyd a saját stílusodat kibontakozni.


Vannak technikák, de mindegyiknek az a lényege, hogy legyenek korlátok, mert anélkül nem tud alkotni az ember.


És a legfontosabb: rendszeresen írni. Akkor is, ha nincs ihlet, ha marhaság az egész.

aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy 10-15 évvel ezelőtt még viszonylag trendinek tartottam. Csináltam is néhány blogot, de beleuntam. Egyéni blogokra nem is lennék kíváncsi, aki valakinek az életéről szólna. Biztos van egy réteg, aki olvas olyan blogokat amire te gondolsz, csak ez a réteg már egyre szűkebb lett. Ha valamivel ki tudsz tűnni, olyan dolgokról írsz, ami megfogja az embereket, lehetsz sikeres. Bár az oldaladat a kutya se találja meg, ha nincs instagramon, facebookon, tiktokon, vagy más közösségi platformon nagy követői bázisod. Úgy érzem nem tudnál olyan keresőszavakat beírni, ami odavonzaná az embereket. Nekem több blogom volt, amiben sokat írtam, érzésekről is. Azt szinte senki nem érdekelte. De volt egy online filmeket ajánló blogom linkekkel, ami közvetlenül a filmhez irányítja az olvasót. Na azt rengetegen látogatták. Erről ennyit, hogy mik azok amik érdeklik az embereket, vagyis érdekelték úgy 15 éve. Gyanítom, hogy azóta a helyzet nem javult. Ott a Tiktok, idősebbeknél még mindig a facebook. Ahol posztolhat bárki, írhat idézeteket, rakhat ki vicces, tanulságos mémeket. De teli vannak a közösségi oldalak, sokkal könnyebben emészthető, gyorsan átpörgethető videókkal.Sajnos nem hiszem hogy túl sokan olvasnának blogokat manapság.
aug. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

Én blogolok a hobbijaimról, de nem másoknak, hanem egyrészt hogy feldolgozzam az élményeket, másrészt hogy össze legyenek gyűjtve és ne kelljen ugyanannak újra nekifutni, amikor utánanézek egy témának.


Régebben mindenről blogoltam ugyanezen okból, csak nincs már annyi időm.


2-essel egyetértve, ha tartalomgyártó akarsz lenni, arra jobb a rövid videó manapság.

aug. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!