Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen grafitceruza készletet...

Milyen grafitceruza készletet vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék venni egy grafitceruzakészletet magamnak, de nrm tudom hogy melyik márkától vegyek ezeken gondolkoztam eddig:Staedtler, Faber Castell, Derwent. Ti ezek közül melyiket ajánljátok? Olyanok írjanak akik ki is próbálták őket. (az ár nem számít). Előre is köszi! (írhattok olyan eszközöket is amik nem grafitceruzák, de hasznosak tudnak lenni grafotrajzoknál pl radír stb)

2020. aug. 6. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem Faber Castell (lehet nem így kell írni) van. Ilyen: [link]

Nagyon szeretem mert nagyon sok fajta ceruza és minden más van benne, bármilyen technikával lehet velük dolgozni. Csak ajánlani tudom!

2020. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, még várok egy-két válaszra, utána majd írok hogy melyiket választottam!
2020. aug. 6. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Full szenceruza v hogy mondják van saxo rá de nem vagom
2020. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem derwent skicckeszletem van, imadom. FC-tol a szines polychromos ceruzak a szerelmeim.
2020. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!