Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rézkarchoz értők segítségét...

Rézkarchoz értők segítségét kérném. Vettem két rézkarcot, de nincs számozva, ez mit jelent? Nem eredeti?

Figyelt kérdés
30 éve működő galáriában vettem, megvettem mert tetszett, nem tudtam magyon semmit ezekről a munkákról, de olvastam hogy mo-on ált. 100-at készítenek egy egy darabból és amiket láttam neten képet azokon mind volt hogy pl 57/100 stb. sztetek ez akkor mi amit vettem? amúgy Kass János munkái
2010. júl. 18. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem az itthoniakat. Lehet maga az eredeti, de arra rá lenne írva a címe vagy idegen nyelven (original) vagy vmi hasonló.

Nálam is a többi számozott 57/100 pl.

Egy van olyan, ami nyomdai sokszorosítás, rá van írva, hogy fakszimile grafika.

2010. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha átvertek, akkor a tiéd fakszimile, de nem írták rá.

Ha nem vertek át, akkor az eredeti, és a művész szórakozott volt és nem írta rá.

2010. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A számozott réckarcok érnek valamit. Kass János nemrég halt meg, a munkái felértékelődtek! Nekem van még tőle 1971-ból származó dedikált killitási meghivóm is. 5000-ért elvihető.
2010. júl. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a Címe rá van írva, illetve a művész aláírása is
2010. júl. 18. 12:54
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsónak Hamlet sorozatból rézkarcod nincs?
2010. júl. 18. 12:55
 6/7 anonim ***** válasza:
van róla fényképed
2010. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
melyik galériában vetted? mennyibe került?
2010. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!