Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy jelezzem neki? :-S 15/L

Hogy jelezzem neki? :-S 15/L

Figyelt kérdés

A barátnőmnek pasi gondjai vannak, és mindig elmeséli. Meghallgatom, minden ok, de nagyon zavar már hogy mindig magáról beszél, rólam kb semmit nem tud. És már unalmas amiket mond a pasijairól, mert már nem érdekel. Mindig mondja h mennyire szeret, menjek el hozzájuk, de sosem érzem magam jól, mert mindig ő a téma.

Hogy jelezzem neki? (Holnapra is hívott hozzájuk, de mondtam hogy családi program van [ami persze nem igaz])


2010. júl. 3. 20:54
 1/4 Levendula05 ***** válasza:

Vagy elmondod neki őszintén, hogy önzőnek tartod, vagy leépíted a barátságot.

Mókás lenne, ha legközelebb amikor beszélgettek, és elkezd magáról beszélni, belevágnál, és azt mondanád: Képzeld, velem meg az van... vagy velem meg az történt... Már csak kíváncsiságból is, hogy milyen képet vágna a harmadik után :))

2010. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mesél mesél mesél, és akkor te közbevágsz hogy filyelj engem nem nagyon érdekel ám..

vagy megsértődik vagy nem.

mindakettő érthető lenne, ha megsértödne azért mert a bnője vagy és meg kell hallgatnod.

Ha meg nem, akkor belátja hogy téged is hagynia kéne érvényesülni...

2010. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem is volt ilyen barátom. amikor megelégeltem, akkor írtam neki egy levelet (mert már találkozni sem akart, mindig leépített valamivel) hogy nem fogom rá pazarolni az időmet, ha őt nem is érdekli hogy mi van velem és mindig az ő baját kell hallgatnom. azóta nem hallottam róla. ;D
2010. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is volt már ilyen élményem!

Én megmondtam neki hogy:

Figyel megértelek de nem mindíg te vagy a téma .. milenne ha meghalgatnál engem is? :D

és azóta kevesebbet is beszél :D

2010. júl. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!