Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találom? Van itt ilyen...

Hol találom? Van itt ilyen Magyarországon?

Figyelt kérdés

Egy könyvet keresek már mióta, de a könyv kategóriában nem kaptam választ, így gondoltam, hogy egy kicsit mint kultúra ide is kapcsolódik. A második világháborúban volt népszerű könyv leginkább Amerikában. Angolul a címe: A tree grows in Brooklyn magyarul: Egy fa nő Brooklynban

Valaki tud róla valamit? Tanuláshoz kéne. Köszönöm előre is.


2010. júl. 3. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
egyetemen kéne? egyébként nem találkoztam vele magyarul, pedig feltételezném, hogy lefordították, de angolul pl. a valamelyik amazonról meg tudod rendelni.
2010. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem egyetem, hanem előadásra kell majd. Arra gondoltam, hogy ez érdekes lenne és ha elolvasom talán kiderül mitől volt híres a háborúban. Egyébként majd megnézem az Amazonon és köszi a segítséget!
2010. júl. 4. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!