Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A laposföld-hívők mind alulisk...

A laposföld-hívők mind aluliskolázottak?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 21:00
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%

Nem. És ez az igazán ijesztő.

Van fészen egy csoport ahol a legbetegebb összeesküvés-elméletektől a chemtrailes hírekig minden van, ott láttam több laposföld hívőt akiknek van érettséginél magasabb végzettsége. Legalábbis a fészre azt írták ki, kérdés hogy igaz-e.

2018. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alex Fly ***** válasza:
44%
Mem feltétlenül. Lehet valaki a saját szakterületén magasan képzett szakember, emellett a természettudományos ismeretében alapvető hiányosságokkal.
2018. júl. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

A természettudományokban gyengék és félresöpörnek egyszerűen belátható bizonyítékokat. Olyanokat nehéz meggyőzni, akiknek bármit mutatsz az hazugság és hamisítvány.


Kis kitartással bármiről "be lehet bizonyítani", hogy nem létezik, amire nem lehet személyesen meggyőződni. A Föld alakja, jellegéből adódóan olyan, hogy az orrát senkinek nem lehet beleverni, közvetett megfigyelésekre van szükség.


Szerintem a Lapos Föld mozgalom egy kísérlet, hogy hányan eszik meg, van - e olyan józan és tájékozott az átlagember, hogy csípőből elutasítja mint képtelenséget, ha elhiszi.

2018. júl. 31. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3# több 100 éves kisérlet nem tudtam hogy már az ókori görögök is ilyenekkel kisérleteztek
2021. szept. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!