Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Antialkoholistaként milyen...

Antialkoholistaként milyen lehetőségek vannak szociális eseményekkor?

Figyelt kérdés

Mentes sör? Kóla? Malátaital?

Hosszú távon van e hatása hogy nem iszik alkoholt az ember?


2018. ápr. 16. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen az esemény. Ha mindig jól berúg, akkor nem hiszem hogy élvezed egyedüli józanként. Ha mondjuk elmentek szórakozóhelyre és csak egy-két pohár fogy el fejenként, akkor igyál kólát vagy energiaitalt, nem maradsz le semmiről.


"Hosszú távon van e hatása hogy nem iszik alkoholt az ember?"


Nem. Annak van hatása, ha iszik.

2018. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Alkoholmentes koktélok. Én legalábbis jobban szeretem. Vagy inkább keverni nem szeretem az alkoholt meg az üdítőket.


A második kérdést hogy érted? Okozhat-e visszafordíthatatlan károsodást az alkohol hiánya? Néha nehezebb elviselni a világot. Ennyi. Bár én sosem voltam alkoholista, akkor talán orvosi segítség kellene a leszokáshoz.

2018. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért, ha nincs esemény, akkor mit szoktál inni? Ugyanazokat fogyaszthatod szociális eseményekkor is... ha te megvagy alkohol nélkül, akkor nem mindegy, hogy üdítőt, koktélt, vagy vizet iszol? Azt kérj, amit szeretsz, ennyi.
2018. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz kapcsolódva azt iszol amit szeretsz, ezen kívül hosszú távon nincs érdemi eltérés az alkoholmentesség és a mérsékelt alkoholfogyasztás között.
2018. ápr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igazából arra voltam csak kíváncsi hogy hosszú távon tisztul e a tudatom, egészségesebb lesz e a szervezetem stb ha egyáltalán nem iszom alkoholt

2018. ápr. 17. 13:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az alkohol mellőzése egészséges, hanem az alkohol rendszeres fogyasztása egészségtelen.
2018. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0% citromos sör vagy körtés, almás, mandarinos stb.
2018. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bzi sör
2018. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A cold brew kávé egy egészen stílusos ital ilyen esetekben, whiskys pohárban tálalják általában jég + kávé, esetleg tej.
2021. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!