Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy fiú a haverját kedveli,...

Ha egy fiú a haverját kedveli, azt miért tartják b*ziságnak, de ha egy lány kedveli a barátnőjét, az nem leszb*kusság. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Ha a lányok kedvelhetik a barátnőjüket, akkor egy fiú miért nem kedvelheti a haverját, barátját, az már miért b*ziság?

Legalábbis a fiúkra ilyeneket sokkal könnyebben rámondanak, mint egy lányra azt, hogy leszb*kus.


2010. jún. 9. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

mi az, hogy ,,kedveli"? ha barátok, az nem buz*iság, ha se*ggberakja, az az


te melyikre gondolsz?

2010. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

nekem is van egy úgynevezett legjobb barátom és mindegyikünknek van bnője stb, heterók vagyunk de mégis minket is buxinak titulál a sok hülye, pedig eddig csak max olyan volt h lexoptuk egymást de semmi több, és ezt meg csupa szeretetből, elvégre nagyon jó barátok vagyunk, ennyi belefér sztem

olyan rosszindulatú emberek vannak h téboly

2010. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
ja és mi nem rakjuk s**ggbe egymást, azaz nem vagyunk buxik, az már más
2010. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
szerintem is van benne valami, mondjuk ha a srác a haverja cuccait felpróbálná, vagy nála aludna az b*ziság, de ha csajszik csinálják, az tényleg tök természetes:D
2010. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ez a 18. évig b.ziság, utána már nem röhögnek azon ha két fiú nagyon jóban van... van különbség aközött hogy valaki b.zi, vagy csak egyszerűen szereti a haverját.
2010. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Más a neveltetés. A fiúknak kvázi tilos egymást megérinteni, a lányoknál ez tök rendben van. A fiúkat versengésre, problémamegoldásra, harcra készíti fel a kultúránk, a lányokat pedig a (meghitt) családi fészek lelki működtetésére is. Igazából egy pasinak kifejezett versenyhátrányt jelent, ha "van lelke"...

(Ezt nem azért írtam le, mert annyira örülök neki, hanem mert sajnos így látom.)


Ugyanígy a homoerotikusság is jobban elfogadott a csajok esetében, mint a pasiknál...


(37/F)

2010. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség... hivatalosan is a b*ziság akkor b*ziság, ha egy fiú/férfi szeret is egy másikat és a lányokat/nőket nem...
2010. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
És igen, én is egyetértek a 37 évessel :)
2010. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Kicsit sem hülyeség, de ez nem a fiúbarátsággal kezdődik. Már egész kisgyermekkorban, mert mit gondolsz egy kisfiúról rózsaszín szandálban, rózsaszín ruhában, ahogy tologat egy babakocsit babával. Szeretnéd, ha a gyereked ezt csinálná 3 évesen? Megvennéd neki a rózsaszín szandált?

És ha a lányod terepmintás nadrágot akarna hasonló cipővel és focilabdát meg autót.Megvennéd neki?

Pedig a kettő ugyanaz. (legalábbis a pszichológusok szerint)

2010. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kzs ***** válasza:

Magyar kultúra, semmi több.

Ezért van az, hogy természetes(nek tűnik) az, ha 2 nő átöleli, átkarolja egymást. Vagyis megengedett az érintés.

De ha ezt 2 férfi teszi egymással, akkor azonnal megszólják őket. Nem tudom, mi a különbség a 2 helyzet között, mindenesetre ez van.

2010. jún. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!