Ha régen az eurázsiai sztyeppéken kóborolva valaki belefutott egy olyan lovasnomád törzsbe mint a magyarok voltak letelepedés előtt, megölték az illetőt?
Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 20:35
1/3 anonim 



válasza:





vagy kötött jogállású félszabad lett, amely az adott népet kiszolgálja, vagy rabszolgaként értékesítették.
2/3 anonim 



válasza:





Cirillt és Metódot nem adták el rabszolgának, és nem integrálták be a népükbe szolgaként.
3/3 anonim 



válasza:





Miért ölték volna meg vagy adták volna el rabszolgának automatikusan ? Rengeteg kereskedő,hittérítő és utazó megfordult arrafele főleg bizánciak,arabok és perzsák,néhányan ezek közül feljegyzéseket is írtak a magyarokról.
Ameddig nem vélték kémnek vagy egyéb rosszszándékú elemnek addig szerintem nem ölték meg az arra tévedőket.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!