Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen angol dalok vannak,...

Milyen angol dalok vannak, amiket ballagaskor enekelni lehet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 12:41
 1/7 Réti bubuzér ***** válasza:
45%
A bikicsunájt ki ne hagyjátok!!!!! :D
2010. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Miért akartok angol dalokat énekelni? Annyi szép magyar ballagónóta van.
2010. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kerdesre nem szoktak kerdessel felelni.Magyar dalokat is enekelunk,de intenziv angol nyelvu az osztaly.
2010. jún. 2. 14:15
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Túl intenzív volt a képzés, mert legyen már annyi nemzeti öntudatod, hogy magyarul énekelsz a magyar ballagásodon. Aztán, kisebb közösségben, ahol mindenki ért angolul, már úgy énekeltek, ahogy akartok. De ennyi tisztelet járna a szülőknek(többségük úgyis oroszt tanult, esetleg németet) és a társadalomnak.

Nem mondták még rám, hogy maradi vagyok, szóval csak maradjatok a magyar daloknál, akárhogy is fáj.

Peace brother/sister! :)

2010. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem a szuloknek fogunk angolul enekelni,hanem az angoltanarainkat bucsuztatjuk.De most nem fogok mindent reszletezni.A kerdesem teljesen mas volt.
2010. jún. 2. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Jah, akkor meg tessen elővenni a Te tudod mekkora angol tudásotokat, és gúglizni erősen, angolul :)


Vagy:


http://www.youtube.com/watch?v=u9nbk9zD3qY&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=XbeTFZOiU3I&feature=related

[link]


Ja, és nem tudtam hogy csak a tanáraitoknak akarjátok énekelni, legközelebb a helyzetet is tessék odaírni, különben nem olyan válaszokat kapsz, amit várnál

2010. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

googleba szetneztem,youtuben is.Azert irtam ide,mert abban nem vagyok otthon,hogy esetleg jellegzetes dal van e erre az alkalomra.:)

amugy nem ertem miert kene feltetlen leirnom a reszleteket is.Ez csak egy kerdes volt...na m1..azert koszonom:)

2010. jún. 2. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!