Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyik barátnőm állandóan...

Egyik barátnőm állandóan szíveket küldözget nekem facebookon. Ennek örülök, de most már kicsit furcsa?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam lányoknak küldözgetni ilyet.Én is lány vagyok.Szerintetek akarhat "valamit" vagy csak szimpla kedvesség?
2010. jún. 1. 15:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Én 21,ő 22 éves.
2010. jún. 1. 15:09
 2/7 anonim ***** válasza:

semmit nem ír hozzá?

előfordulhat, hogy teljesen ártatlanul küldözgeti, de lehet az is, hogy célozgat

élőben milyen a viselkedése?

2010. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

abszolut férfi pártinak ismerem. Ezért is lepődtem meg. Jó lehet hogy csak nekem túl élénk a fantáziám :D

Csak kiváncsi lennék a véleményekre.

2010. jún. 1. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem akar célozgatni semmire,max. hogy kedvel (nem úgy :P).én is szoktam kapni a barátnőimtől,mondjuk annyira nem gyakran...
2010. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem három haverom folyton küldözget, mindannyian lányok vagyunk. Nem jelent ez semmit, csak valaki infantilis/kedveskedni szeretne. Olyan ez, mint mikor meghívnak ide-oda... És neked nem jön be. Ennyi.
2010. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jelent semmit, ahogy én észrevettem, a Facebookon olyasmi a szerepe, mint egy smileynak. Van, aki a "köszönöm" helyett is ezt biggyeszti oda. Afféle modorosság, megértem, hogy neked nem jön be, de szerintem elhamarkodott lenne hátsó szándékot látni mögé.
2010. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmit nem akar. Nekem is próbálnak ilyet küldeni a lány ismerőseim. :)
2010. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!