Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ruzsér Róbertnek az Apu azért...

Ruzsér Róbertnek az Apu azért iszik mert te sírsz előadására mennyi a belépő?

Figyelt kérdés

#Puzsér Róbert #belépő díj
2017. okt. 16. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
1000.
2017. okt. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom az első válaszoló mikor volt utoljára és nem is kijavítani akarom, de azt tudom hogy mostanában emelkedett az összeg, azt hiszem idén ősszel, amit konkrétan mondtak is valamelyik Apu elején.


De lehet hogy korábban volt kevesebb és most lett 1000, ezt nem tudom. Csak hogy mostanában nőtt az összeg.

2017. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Fogalmad sincs mennyi most, de szerettél volna hozzászólni. Értem. :)
2017. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hivatalos Apu facebook oldalról vettem amúgy.


Apu azért iszik, mert te sírsz. megadott egy eseményt.

október 18., 12:47 ·


Apu azért iszik, mert te sírsz.

Puzsér Róbert és Farkas Attila Márton beszélgetése.


FONTOS INFORMÁCIÓ: A terem befogadóképessége 120 fő, jegyet a helyszínen (a koncertterem bejáratánál) lehet venni a kezdés előtt 45 perccel. Elővételes jegyvásárlásra nincs lehetőség.


Vizitdíj: 1000 HUF


[link]

2017. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Kétszer voltam 2016 nyarán, mert nem vagyok budapesti, csak simán sokszáz, -ezer órányi anyagot hallgattam már tőle. És emlékszem hogy egy nem is régi (idei?) apuban mondták hogy emelkedik az ár. Régen talán 300 vagy 500 ft volt.


3:

Csak visszaszólni és ba szogatni szerettél volna. Értem *szmájlig*ci* (ezt kettőspont zárójel bezárva helyett)

2017. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!