Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyes emberek ajándék kapáskor...

Egyes emberek ajándék kapáskor miért nem adnak puszit a másiknak?

Figyelt kérdés
Nem túl illetlen?

2017. jún. 4. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Miért adnak mások? Az mennyivel illőbb? Hol van leírva, hogy melyik az illőbb?

Annyi az egész, hogy szerinted kellene, szerinte meg nem 1-1, döntetlen.

2017. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem adnak? Ezt most kellett megtudnom?:(
2017. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, ha valaki utálja a puszilkodást, akkor ő meg azt tartja illetlennek. Tekintve, hogy miért érintse ő össze az arcát bárkivel is? Uganúgy, mint a Japánoknál a meghajlás. Ők nem fognak kezet, mert nekik az illetlen. Neked meg az, hogy ők meghajlanak. Pedig a kettő ugyanúgy a tisztelelet jelképezi. Itt is ez van. Ő attól még ugyanúgy örül neked, hogy ott vagy és adsz valamit, csak szimplán lehet utálja a puszilkozást meg a nyali-falit. Hozzáteszem, énis utálom.
2017. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindenki puszilkodós fajta...
2017. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
én jobban örülök annak, ha megölelnek, vagy ha csak látom az illetőn, hogy valóban örül az ajándéknak. mindenki máshogy mutatja ki, engem pl eléggé zavar amikor összenyálazzák az arcom, ezért én se adok, szokják meg :)
2017. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Felnőttek vagytok ti is?
2017. jún. 4. 15:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagyok, és már elég öreg is. De ha ajándékot adok-kapok, csak a közeli családtagokkal puszilkodunk össze. Ismerőssel, baráttal stb. nem.
2017. jún. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Valaki ezt sértésnek veszi, pl: A mi családunkba szokás is, és persze,ha valaki bemutatkozik és puszit akar adni, ha ő nem kezdeményezi, én se fogom,de ha igen nyilván nkm sincs ellenemre. Baráti körben inkább ölelés néha arcra puszi.

Köszönöm a válaszokat!

2017. jún. 5. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!