Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen 5 tipikus irodai férfi...

Milyen 5 tipikus irodai férfi karaktert tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Ami a multitól a kis cégekig mindenhol előfordul:)

2017. máj. 3. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

1. a "ki ha én nem", általában valami főnök

2. "jó ez, kényelmes ez nekem"

3. "igen főni, úgy van főni, tartsa csak a seggét, hadd nyalom ki főni"

4. "nyugdíjig ez is megteszi"

5. "hogy a lóf@$zba kerültem ide?, szabaduljak már innen végre, szarok az egészre" (na ez az utolsó vagyok én)

2017. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az 5. nem tipikus!

Helyette: "fúrjuk meg az összes kollégát!"

2017. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ráadásul ez nem csak férfi karakter, sőt... Inkább a nők nem bírnak magukkal. Először a férfiakat fúrnák ki, utána egymás torkát vágják el:)
2017. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát amit eddig én tapasztaltam


1. a bullshitkirály vezető, vagy ha nem is a vezető, de akkor vhol a ranglista élén tartózkodó emberke... aki csípőből akkora bullshiteket tud nyomni, hogy az vmi hihetetlen, és nagyon profi módon tudja ragozni a semmit és elkerülni a válaszadást

2. a karótnyelt emberke, aki sosem tud mosolyogni, és csak a munkáról lehet vele beszélni

3. aki mindent elviccel

4. aki mindenkivel haverkodik és flörtöl (ebből van a kedves meg az irritáló kategória is)

5. a munkájában jó, de picit tufa, nem túl olvasott, picit pronyó srác, aki amúgy aranyos és jó fej


(női verzióból:

1. a lány, aki már erőltetetten cuki, laza és "különleges" - special snowflake syndrome - és azért elvárja mindenkitől, hogy különleges elbánásban részesüljön és ne sértődjenek meg a bunkóságain sem, mert "különleges"

2. az überbio-paleo-egészséges, aki mindenen nyafog, ami nem "természetes" - aki télen este 7kor nem akarná felkapcsolni a villanyt, mert az mesterséges fény... meg aki reklámozza az ilyen növényi olajat, olyan nyírfacukrot

3. aki divatbemutatónak használja az összes irodai munkanapot, és kínosan ügyel a ruháira

4. akinek a száján nincs filter, és túl sok információt közöl magáról és túl sokat csacsog

5. a vagány rövidhajú fiatalos negyvenes, aki akkor is tip-topan néz ki, ha nem feccöl bele túl sok energiát

2017. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!