Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Abigél, Gina szabálysértései?

Abigél, Gina szabálysértései?

Figyelt kérdés
Az Abigélben milyen szabálysértéseket követ el Gina a házirend ellen és ezekért milyen büntetéseket kap? Gyorsan mert Infó óra van és utána irodalom lesz, arra kell PLS!!444!!

2017. ápr. 30. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
csórikám, szar lehet vasárnap suliban lenni.
2017. ápr. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Klassz suli...

Hosszú hétvége vasárnap egy általad nem ismert és nem nézett műből kell feladatot megoldanod.

2017. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg akar szökni, megtartja éa elrejti a sminkcuccait (púder és rúzs), kiszökik éjszaka az udvarlójához.


Ezek jutottak eszembe.

2017. ápr. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jó, nem voltam suliba, csak egy versenyre kell, és azt hittem, hogy így hamarabb jönnek majd a válaszok. És egyébként olvastam a művet csak régen, és nem emlékszem minden kis részletére. De jogos a vasárnap miatti kiakadás. A harmadik válaszadónak meg nagyon köszönöm az értékes és hasznos válaszokat!
2017. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#4 Én írtam a kérdést, csak egy másik profilomból
2017. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kimondja a véleményét és ezért nagyon megharagszanak rá és meg akarják büntetni.
2017. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!