Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire érdemes a pécsi Európai...

Mire érdemes a pécsi Európai Kulturális Fővárosa rendezvényre elmenni?

Figyelt kérdés
Van köztetek,aki elmegy oda,és mire?Nekem nem nagyon tetszettek a kiállítások,se a komolyzenei kínálat(némelyiknél még a műveket ,amit előadnak se írják pl: [link] művészek elvont alkotásai nem érdekel ,sem a furcsa módon válogatott kevésbé ismert könnyűzene(ami a jazzel van egy kategóriába),leszámítva az amúgy is minden évben megrendezett Egyetemi Napokat.Nekem nagyon mesterkélt,sznob,műviesnek tűnik,semmi olyan ami kiemelkedő,ami hangzatos.Félreértések végett nem fikázni akarom,csak érdekelne,aki elmegy oda,az min vesz részt.
2010. máj. 11. 13:47
 1/2 A kérdező kommentje:
[link] a helyes link(remélem ezt már elfogadja)És természetesen az Egyetemi Napokról azt írtam,hogy :az nem a EKF érdeme,hiszen minden évben megrendezik.A művészeknél pedig a sok kortárs alig ismert művészek elvont műveire gondoltam,nem Munkácsyra,Muchára.
2010. máj. 11. 13:58
 2/2 A kérdező kommentje:
A sok hozzászólóból ítélve semmiért nem érdemes elmenni.
2010. máj. 26. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!