Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A nők/lányok miért tagadják...

A nők/lányok miért tagadják (általában) az egyértelmű, ám kínos dolgokat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 22:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
mire gondolsz konkrétan?
2010. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
hát igen, így elég nehéz válaszolni
2010. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az hogy kakilnak is pl?
2010. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
én pont azért tagadom az egyértelmű, ám kínos dolgokat, mert kínosak. Nade kinek mi a kínos?
2010. máj. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A nőknek nem a kínlódás való, hanem a szép, harmónikus dolgok. A nők területe az élet Virágos oldala. A sötét oldal megijeszti őket.
2010. máj. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A fórumról írok példát ha nem gond :P

Igaz, hogy itt minden nő/lány tagadja, hogy bejönnek nekik a "Nagymenő" srácok (parasztok) de a való életben mind tudjuk, hogy simán rájukmásznának :) Már ne vegyétek sértésnek... Tudjátok, a jelenlévők mindig kivételek :D

2010. máj. 11. 16:12
 7/11 anonim válasza:
nem értem...:S ez kínos? vagy miért kínos? vagy mi benne a kínos? Egyébként én vagyok a kivétel, mint mindenki a jelenlévők közül :), de tényleg nem bírom azokat a srácokat, akiket említettél, el is kerülöm őket ha lehet. De más kínos dolgokat le szoktam tagadni, hiába nyilvánvaló:S:D
2010. máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kérdésedbe ravaszul belefoglaltad a választ
2010. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ezt a példát nem tartom jónak ide, mivel én pl. a "befordulós" srácokat szeretem. Viszont ha pukkantok, azt azért le szoktam tagadni... mondjuk úgy már tényleg cikibb, ha ketten vagyunk, úgy tagadom le, a szeg meg csak jön valahonnan... xDD
2010. máj. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
na, ez jó példa :D
2010. máj. 12. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!