Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pesten 2-3 órás low budget...

Pesten 2-3 órás low budget program férfiaknak?

Figyelt kérdés
Eddig a tropikárium fordult meg a fejemben... de érdekelne, esetleg Ti mit ajánlanátok. Felvidékről megyünk ilyen 2 napos kirándulásra.
2017. jan. 24. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Bowling, laser tag, paintball, ha bírjátok a hideget, akkor valami rövidebb túra, pl. a János-hegyi kilátó libegőzéssel/gyermekvasútozással egybekötve. Esetleg valami ingyenes/olcsóbb koncert. Kiállítás, múzeum (a Terror Háza és a Hadtörténeti Múzeum szerintem elég érdekes), ha vevők vagytok ilyesmire (bár ott legalább meleg van), vagy valami szép háznak, templomnak (Parlament, Operaház, Bazilika, Budavári Palota) a belsejét megnézni (a Parlamentbe meg az Operaházba biztosan szednek belépőt vezetett túra keretében, a többiről nem tudom). Ha újra elindítják a BKK hajót, akkor mehettek azzal is egy kört. Ha ennétek, akkor vannak olcsóbb all you can eat éttermek, ahol valahány órára lehet befizetni, bár az ár tükrözi a minőséget. A Tropicariumba amúgy elég sok idő kibuszozni, kb. 1 órányira van a belvárostól, de ha szeretitek a halakat, az sem rossz, bár nem tudom, mennyire "férfias" :D Nekem tetszett, amikor 6 éves kislány voltam, azóta nem voltam ott. Esetleg az állatkertet is megnézhetitek, bár ahhoz elég hideg van.
2017. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!