Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a Citatum oldala elzüllött?

Figyelt kérdés

Régebben (évekkel ezelőtt) még több idézetemet is visszadobták mondván, hogy túl közhelyes, ami valamelyest igaz is volt. Manapság viszont bármi felkerülhet.

Pl.:

"Ha szerelmes vagy, az egyetlen hiba, amit elkövethetsz, az, hogy hagyod elmenni a szerelmedet." - Szívek doktora c. film.


Elkezdtek a mennyiségre hajtani, vagy mi van?



2016. nov. 6. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egy ad sense oldal, ami arra megy rá, hogy a google által felpakolt hirdetésből bevételhez jusson. Minél többen klikkelnek a hirdetésekre, annál jobban fizet. A tartalom teljes mértékben ennek a szempontnak rendelődik alá, már eleve a témaválasztás is ilyen klikkeléscsalogató, népszerű téma.


Nekem is vannak ilyen oldalaim, de a kedvenc témáimnál azért nem engedek a minőségből. Viszont vannak olyanok is, ahol egyértelműen a közigényt szolgálom ki, olyan anyagokat teszek fel, amire sokan rákeresnek, magyarul gagyi az egész. Én a két végletet vállaltam be egyszerre, úgy tűnik a citatum.hu gazdája pedig valamiféle egyensúlyra törekszik, több kevesebb sikerrel. Szerintem azért nem olyan rossz, összességében.

2016. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
9%
mi a bajod az idézettel? én küldtem be!
2016. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2


Szerintem túl közhelyes, amolyan konyhafilozófia, de még annál is egyszerűbb valami. Még csak szépen sincs megfogalmazva.

Régebben csak a magvas, érdekes és egyedi idézetek kerültek fel.

2016. nov. 12. 20:40
 4/7 anonim válasza:
9%
igen akkor itt van az idézeteim és írd még, hogy még melyik "közhelyes" [link]
2016. nov. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4


Nagyon sok idézet ez, szóval a mennyiség nagy, de viszont a legtöbbet kedveltedet is csak negyvenen kedvelik, szóval a minőségről lehetne vitázni, bár nem mentem végig az összesen.


Egyébként szerintem az is probléma, hogy vannak olyan nevenincs, futottakmég sorozatok meg franchise-ok, amelyeknek vagy 100 idézetük fent van, amolyan közhelygyűjteményként, míg az igazán tartalmas idézeteket minőségibb, elgondolkodtatóbb filmekből meg sokszor ezért utasítják el, mert elvileg önmagukban nem értelmezhető, viszont legtöbbször ez csak azt jelenti, hogy túl magvas...

2016. nov. 22. 10:38
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem rendszeresen dobják vissza idézeteimet...
2016. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most nekem is visszadobtak kettőt, az egyik nem tartalmazott "aforizmát", a másikban meg szerepelt a "szex" szó, ami tabu az oldalon. :(
2016. nov. 23. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!