Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki látta a martfűi rém című...

Ki látta a martfűi rém című filmet?

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Elárulom: magyarok közül agusztusba hót ziher, hogy senki se.

Mivel október elején volt a premier varsóba. Aki részt vett a film fesztiválon az látta már. Egyébként Mo.-n még mindig senki sem...


November 10 az itthoni premier... Premier előtti vetítés november 3.-án lesz Martfűn.

2016. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én meg azt árulom el hogy tesómmal már láttuk pár száz emberrel együtt próbavetitésen Budapesten nem sokkal azelőtt hogy ezt a kérdést írtam :-]
2016. okt. 25. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy az próbavetítés miből gondolod, hogy bárki is látta előtte? Ergo ugyanúgy idétlen kérdés.
2016. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit beteges lehet de nálunk inkább az a téma, hogy akkoriba kinek a kije dolgozott a cipőgyárba
2016. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én már láttam és jófilm volt... egy martfűi lakos.
2016. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én és barátnőm néztük meg a moziba! Nagyon jó volt ,persze csupán csak abból kiindulva hogy egyébként a magyar filmekért nem vagyunk annyira odáig! Ha nagyon kötekedni szeretnék és kritikus szemmel nézni akkor sok sok bakit találtam benne. De nézhető mert a története jó!
2016. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pl ha jól emlékszem az az 1950-es évek körül járunk a történet elején és ha belegondolok az én anyukám akkor még nem is élt,de ,,magyarokat" meghazudtoló módon nyomoztak már abban az időben,és füstszűrős cigit szívtak,valamint minden házban volt asztali írólámpa amit most is lehet venni retró feelingbe a Kikában.De mégis pozitív csalódás nekem a film! Ajánlom :)
2016. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!