Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Eladhatom az üdülési csekemet...

Atika kérdése:

Eladhatom az üdülési csekemet valakinek?

Figyelt kérdés
Nekem nem kell,így hát eladhatom?Jó lenne ha megszabadúlhatnék tőle.Értéke:39 000 ft.Nekem már az is jó lenne ha 29 000 ft-ért elvinnék.
2010. ápr. 21. 05:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Háát, van ahol személyit kérnek mellé és saját aláírást, de nem mindenhol. Rizikós, én nem venném át másét. De ha valaki meg is veszi, féláron szokták.
2010. ápr. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, előző vagyok, miért nem kajálod el egy jó étteremben, vagy nyáron strandon is feltudod használni belépő vásárlásnál. El lehet költeni, ha nem is olyan egyszerű. De talán egy hétvége is beleférne valami olcsóbb helyen!!
2010. ápr. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én eladtam!!Nekem se kellett.Egyik ismerősöm vitte fel Pestre valami fickónak.Annyi volt hogy alá kellett írnom, meg ráírni a lakcímemet.A csekk 75%-át fizette.
2010. ápr. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felénk személyit is kérnek mellé beváltásnál.
2010. ápr. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már szemüveget, napszemüveget is lehet belőle váltani. Nem tudom miért nem kell neked egy majd 40 ezer forint értékű, mikor azt simán el lehet kajálni, strandolni. Nálunk nyelviskolába is elfogadják. Nekem 75 ezer forint értékű van, és még meg sem kaptam de már elköltöttem.
2010. ápr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is eladtam.70.000 forint értékűt 60.000 forintért.

Alá kellett írnom.

2010. ápr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja elírtam:39 000 ftost 25 000 ftért túl adnék rajta
2010. ápr. 22. 04:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!