Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pécsett Nagy Lajos vagy Leőwey?

Iggi01 kérdése:

Pécsett Nagy Lajos vagy Leőwey?

Figyelt kérdés

Döntés előtt állok,

mindegyikről hallottam jót-rosszat.

A N.L. nekem a vélemények alapján túl szigorú, de ez szerintem néhány esetben nem is baj, de van néhány olyan szabály amitől a "sírba" megyek.

A Leőwey ( nem tudom hogy kell írni, mindenhol máshogy írják) , hallottam olyan dolgokról hogy minden reggel ott áll az igazgató a bejárati ajtó előtt, és aki nem ér 5 perccel az óra előtt a terembe, kap figyelmeztetőt.

Én erről a gimiről rosszakat hallottam....

DE ami tetszik, hogy lazább.

Én elsősorban Humános vagyok.

Szóval, ?


2016. aug. 24. 10:47
 1/5 anonim válasza:
Milyen tanuló vagy?
2016. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
40%
Ha egy komolyabb sulit szeretnél, ami jobban felkészít az érettségire, akkor mindenféle képpen a Nagy Lajos.
2016. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Nagy Lajos egyházi suli, és túljelentkezés van. Ha nem vagytok templomba járó család, esélyed sincs bekerülni.


A Leöweyben mindenképpen valamelyik nyelvi tagozatot érdemes választani, szerintem. Nem baj, ha még nem beszéled a nyelvet, arra való a 0. évfolyam, hogy megtanítsák. :)

2016. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nagy Lajos borzasztó merev,kimért suli. Tipikus vallásos iskola.

Leőwey nagyon jó szerintem. Ez az igazgatós dolog igaz,viszont ez a figyelmeztetős dolog nem annyira. Tény,hogy ott áll,de azt mondod neki,hogy lerobbant a busz/elaludtál/orvosnál voltál stb.,akkor nincs gáz. Különben meg nem kell késni:) Szankciókat akkor vezet be,ha már sokadszorra előfordul ez a késés dolog.

2016. aug. 26. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kitűnő, de a jó-jeles az mindenképpen. Vallásos vagyok, szóval a Nagy Lajos ezért is jött szóba. Humános vagyok inkább, szóval inkább ilyen gimiben gondolkodom. De nem szeretnék túlságosan vallásos emberek közé kerülni. Havonta 1x megyünk templomba, kb.

Köszönöm a válaszokat!

Üdv.

2016. aug. 27. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!