Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el a facebookon...

Hogyan kezdjem el a facebookon az "életet", ha kb nincs egy barátom sem?

Figyelt kérdés
Nem használtam, illetve csak régebben és megvagyok nélküle, de randiknál is mindig kérik a facebookom, egészen addig, amíg el nem mondom, hogy nincs facebookom, addig barátkoznak velem, illetve furán néznek rám. Csak egy-két ember van úgymond, akivel beszélgetek néha máshol, így nem igaz, h nincs egy barátom sem, de rajtuk kívül tényleg nincs senki. Annyira rossz ez a facebookos dolog..Régebben még telefonszámot kértek.Nem szeretnék kitenni magamról képet, mert többször előfordult régebben is, hogy zaklattak párszor,leginkább fiúk, akiknek tetszettem és nem akartam tőlük semmit...Sima átlagos képet tettem ki, de mégis.Mit csináljak, ha pár randi után vagy előtt kérik a facebookomat? :/

2016. máj. 28. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondj nemet és kész. Nem az a megoldás, hogy alkalmazkodsz az elvárásokhoz. Állj ki magadért.
2016. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz egyet - nem kötelező képet kitenni.

Legalább megtalálnak az ismerősök is.

Amúgy aki emiatt utasít el, azért nem is kár, az olyan.

2016. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Uccsóval egyetèrtek. Èn is el lennèk face nèlkül. Amièrt regisztráltam viccen kìvül, az az volt, mert nagyon sok emberrel dolgoztam közvetlenül. Nèvmemóriám nincs, ès gondoltam ha akaratlanul de ha látom a sok bejegyzèst megtanulom a nevükwt. Mert igen gáz volt az amikor elmesèlte az èletèt èn meg bevágtam egy ilyet mondjuk másnap jelezve hogy emlèkszem a sztorira ès figyeltem rá( a sztorik megfeleltek de valamièrt nem hittèk el;): hogy van a lábad Bèla?

Józsi volt.

Amúgy ez sem vált be mert ugyanúgy nem jegyeztem meg őket, de tudták hogy figyelek, ha nem a nevükön neveztem őket.

Viszint arra jó volt, hogy beszippantott a rendszer, ès a 200kmrel arrèbb lèvő családdal ès barátokkal ìgy tartom a kapcsolatot. A telefon erre drága lenne. De ìgy sem èrtem, azt hogy tudnak emberek reggeltől estig ugyanazokon a posztokon pörögni.


Beszèlgetès szempontjából viszont jó mert közvetlen ès "ingyen" van.

Kèpet meg nem kell kitenned. Aki ismer bejelöl úgy is. Majd egy kèt hónap után rájössz h dejó ha csinálsz valamit ès reagálnak rá. Úgy èrzed fontos vagy. Majd kèsőbb ha nem kapsz egyet se úgy èrzed h èrdektelen vagy. Pedig most se kapsz egyet se. Ördögi kör.

2016. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt is megmondhatod, hogy te ilyen (idézőjelben) korszerűtlen ember vagy, és te így szereted, mert mondjuk nem érzed feltétlenül jónak, a való élet helyett, a virtuális életben, virtuális kapcsolatokkal létezni; a korszellem kívánalmai ellenére sem. S ha egyszer eddig nem volt facebookod, akkor valószínűleg ez bizonyos mértékben tényszerűen így is van, tehát csak a valóságnak egyfajta közérthető, eladható és normális ember számára acceptálható megfogalmazása.
2016. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül készítettem egyet, lájkoltam egy-két dolgot,ami érdekelt és most így egyelőre csak ennyi. :)Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jún. 1. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!