Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot lehet venni...

Milyen ajándékot lehet venni egy lánynak aki csak barát?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy tényleg csak barátom és eddig közösen a többiekkel vettünk valamit, de ez most elmaradt. Így utólag kellene valamit mégis hogy nem felejtettem el. Fogalmam sincs, hogy mit lehet venni egy lánynak, mert ha egy barátnőről lenne szó az más kérdés, de így? :D

Valami ötlet? Nem akarnék alkohol tartalmú dolgot, de csak egy tábla csokit sem. Tudnátok tanácsot adni? 19/L lenne.



2016. máj. 14. 21:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja nem írtam oda hogy szülinap. :D Tehát 19 éves lány szülinapjára.
2016. máj. 14. 21:04
 2/6 bruc válasza:
Ha a baràtod akkor nyilvàn észlelted azon dolgokat amit szeret pl. Ruhàk" vagy valami ijesmi és próbàlj ezen körbe vàlasztani ajàndékot .
2016. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát a ruha elég személyes szerintem de lehet csak én vagyok így. Viszont az már drága, csak egy két ezerben gondolkodom, valami apróságot kellene így szoktuk. Csak közösen ugye.
2016. máj. 14. 21:33
 4/6 bruc válasza:
Az lehet na és lehet baromsàgnak tünik de kb.1,5 éve voltam ijen helyzetben és én a parfümöt vàlasztotam mert énis azt kaptam :)
2016. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Jajj a dm-ben, ahogy szuttyogtam a sorok között találtam egy irtó jó keretet. 10x15 kép mehet bele, fehér színű és a tetejére rá van írva hogy friend.

Vagy ugyan csak ott olyan kis notesz, füzet, aminek az elejére mehet egy kis kb 5x5 fénykép. Szerinem ezek aranyosak, nem is olyan, hogy helló mi lenne ha össze raknánk amink van.. 😜

És árban is megfelelő. Válassz egy közös képet mellé egy csoki. És nagy lesz az öröm.

2016. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na ezek tök jók! :D Köszönöm.
2016. máj. 15. 09:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!