Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok ilyen helyzetben?

Mit tanácsoltok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ez tűnt a legmegfelelőbb kategóriának még...

Szóval. Van egy legjobb barátnőm (nevezzük Virágnak), immár 10 éve. Ez azt jelenti, hogy óvodától kezdve elválaszthatalanok vagyunk. Csakhogy 2 éve összevesztünk ( 1 hónapos szünet következett), ugyanis nagyon-nagyon különbözik az egyéniségünk. Most megint barátnők vagyunk-a legjobbak-, azzal a különbséggel, hogy mikor összevesztünk, neki lett egy "új" legjobb barátnője. Vele nagyon nem jövünk ki, és Virág is sokszor (nagyon sokszor) panaszkodik, hogy ilyen meg olyan vadállat (mert veri) és hogy meeeeeeennyire utálja. Látszólag azért nem hagyja ott, mert manipulálja (a barátnője, mármint). És elviselhetetlen a féltékenysége, meg az is, hogy lerí róla, hogy utál, mégse vallja be... egyébként szörnyű természete van, ezért nagyon kevesen bírják. Na most én már azt is mondam Virágnak, hogy ezt én nem akarom csinálni, és hogy akkor inkább ne legyünk barátnők. (ezt azért nem egészen így gondolom, de hát mindent a cél érdekében) Ő könyörgött hogy béküljünk ki, de azóta se nagyon változott a helyzet. Mit tanácsoltok: az jó ha bunkó és elutasító vagyok vele? (mert ő az, bár nem szeretnék lesüllyedni erre a szintre) Vagy vegyem rá Virágot hogy hagyja ott? Ha igen akkor hogyan? Előre is köszi a válaszokat!

14L


2010. ápr. 7. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre tényleg kezdd el kerülni, és megltod, hogy utánad megy-e.
2010. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ezt már próbáltam, hetekig kerültem de írtam: nem lett jobb. Minden nagyobb vita után "visszataláltunk egymáshoz" :) És tényleg nagyon jó barátok vagyunk. Inkább arra kérnék ötleteket, mit kezdjek a másik lánnyal :S
2010. ápr. 7. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
ezt nem értem, úgy írsz a másik lányról, mintha a barátnős "pasija" lenne :S féltékeny, meg vadállat, meg ott kell hagyni? most akkor leszbik? vagy mi? ha csak egy barátnő, akkor egyszerű... nyugodtan legyetek barátnők a barátnőddel, és nyugodtan lehetnek ők is barátnők, csak ne csináljatok 3asban közös programokat... az én legjobb barátnőmnek is van olyan barátnője, akit ki nem állhatok, de nem kötelező nekünk mindig egy helyen lenni, mikor én találkozom, bezélgetek a barátnőmmel, akkor az utált csaj nincs ott, mikor meg vele van valami közös programja, én nem megyek...ennyire egyszerű
2010. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja persze egyszerű...főleg suliban. Amúgy sulin kívül pont ezt csináljuk-hülyék nem vagyunk. És ők épp annyira leszbik mint te -_-" mondj egy jó szót arra, hogy egy lány "otthagyja" a barátnőjét (nem leszbik) !!!!!
2010. ápr. 8. 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben is volt egy ilyen manipulátor ribi. Ne legyél te is ilyen. Ha a régi jó barátnődnek szüksége van rád, legyél mellette a bajban, de ne manipuláld. A másik csaj társoságát kerüld, de ne kezdj vele privát háborút.


Egy idő után ha szerencséd van rájön, hogy szüksége van-e erre a barátságra. De ha nem, az is előfordul, az emberek változnak, nekem is van olyan barátom akivel ma már nem jövünk ki jól pedig régen fülve-főve együtt voltunk.

2010. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!