Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik ország kultúrája...

Melyik ország kultúrája tetszik legjobban a magyaron kívül?

Figyelt kérdés

Bármelyik kontinensről írhattok.

Nekem első helyen abszolút a görög áll, de tetszik a török és az argentin is.


2016. febr. 5. 18:00
 1/5 Titusztitusz ***** válasza:
51%
A török...Az abszolút első helyen áll nálam, aztán jön a kínai, utána pedig az orosz...
2016. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nigériai. Ahhh, imádom a nigériaiakat, nagyon szimpatikus, közvetlen emberek többnyire. A zenét, a stílusukat, a temperamentumukat, mindent szeretek. A nigériai lányok csodaszépek, az ételeik nagyon jók.
2016. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zgyzgy ***** válasza:
Észak-Olasz, Dél-Francia, görög, portugál, ősi Dél-amerikai kultúrák.
2016. febr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, Finnország kifejezetten tetszik (bár leginkább a nyelve, meg egyéb Finnugor nyelvek is, de az ugye még önmagában nem kultúra), meg most olvastam egy könyvet Szaúd-Arábiáról. Hát... egyszer megnézném azt a helyet, mert a kegyetlenebb részek ellenére vannak ám ott is jó dolgok.

Rövidebben: Észak és kicsit a közel-kelet :D (Remélem senki nem haragszik meg rám ezért).

De nem igazán olvasgatok utána. De ha már itt tartunk, szívesen beszélgetnék egyszer helyben japánokkal is, szimplán csak a szokásaik, az ottani "etikett" miatt, vagy nem is tudom.


Bocsi, hosszú lett :D

2016. febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kínai/orosz. Talán az USA.
2023. szept. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!