Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a mai fiatalok...

Igaz, hogy a mai fiatalok nagy része nincs tisztában a jelenkori történelemmel?

Figyelt kérdés

elsősorban a 90 után születettekre gondolok.

Pl: fingjuk sincs ki volt Horthy, Rákosi, Kádár, mi volt a vasfüggöny stb.

a németek meg állitólag azt sem tudják hogy valaha ketté voltak osztva...



2016. jan. 26. 22:08
 1/5 meszike91 ***** válasza:
Én 90 után születtem és szeretem a törit. Ezeket pedig mind tudom, de az átlag fiatal tényleg full hülye a törihez.
2016. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez nem olyan, hogy az iskolában kell megtanulni....
2016. jan. 26. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:

89-es vagyok szóval majdnem :)


Tisztában vagyok a XX. századdal teljes mértékben :)

Németországban nemzeti ünnep az újraegyesítés, szóval kétlem, hogy pont ez ne tudnák. Ez az egyetlen nemzeti ünnep ami minden tartományra vonatkozik.

2016. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en oszinten bevallom hogy ami 90 utan volt nem nagyon tudom hogy mi tortent... mivel anno a tanarunk nem vetette velunk vegig az anyagot, nagyjabol 56ig tanultuk meg... nem mentegetozni akarok, en is utanajarhattam volna de nem tettem...
2016. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fingjuk sincs. Nem az ö hibájuk. Nagyon soknak öntik az agyába, ha gondolkozol akkor nem is vagy magyar.
2016. jan. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!