Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha az iskoláb...

Mit lehet tenni, ha az iskolában ez történik?

Figyelt kérdés
Elmondanám a történetet először is, egyik nap eset a hó, és fejbe csűrt a gyerek két centiről egy rhdt jeges hógolyóval idáig oké is, de itt nem áll meg a haverjaim között mondom, hogy már megint fejbe csűrt egy cgny, mert már nem az első eset ám, oda jön el kezdi a gyönyörű monológját amivel már fel is tudtam mérni az iq-ját mondja a barnabörű kislegény: Ki a cgny te fszpó gc magyar kutya tudjad máá' hogy beszélsz te állat te apádat mgbszm te gc rhdt fszpó gc kettétőrjelek hee mivaa'??? most mondjad mi vagy gc? nydat mégegyszer megne halljam, (direkt írtam úgy ahogy) idáig oké el is megy a "csürhe", mert ám nem egyedül jön oda, hanem oda hív még kilencvenkilenc sorstársát, azok is helyeselnek úgyan ezen szép mondandóval, oké elmegy az összes azt hittem egyszeri alkalom lesz, de nem áá mért is, a másiknap megmutata keménységét azzal hogy izomból nekem jön, mondom halkan mormogva úgy van, útána kétszer annyian mint tegnap körbe vettek és elkezdték, azt megint, hogy tegnap lecgnyztam, igazából gőzöm sincs, hogy hogyan jött ez ide, de oda jöttek tíztől tízenhárom éves korig kb, és elkezdtek lökdösni, és úgyan az a monológ játszódott le, csak kicsit visszhangozva, mert az egész udvart bevették a hívei, most tartok itt hogy írom, és még csak most kezdődik a kérdés, meg az egyéb magyarázzkodást. Na leszögezném most, hogy nem vagyok rasszista, a másik, hogy mért mondtam, hogy cgny? Eleve hülyeségnek tartom ezt hogy ne cgnyoz, hogy miért? Hát azért, mert az, én Magyar vagyok nekem mondhatják is, a Kínainak mondhatják, hogy kínai nem haragszik meg, akkor nekik mért szégyen ez? De azt is hozzáteném van aki büszkén felválalja, és ezzel nincs gond. Hol is tartottam? Ja megvan, az iskolánkba tudni illik a tíz évesek, már drgoznak kb, és cigiznek me' menő, de ez csak kis plusz információ. Jelenleg nyolcadikos vagyok, ők kb 5-6.Most hogy tényleg leírtam mindent meg is kezdem a kérdést. Mit lehet tenni ha rám támadnak ennyien? Fussak? Üssek? Szóljak valakinek? Hagyjam hogy megverjenek? Igazából én arra gondoltam, hogy egy két ütést tűrök és szólok, ha tényleg úgy rám támadnak akkor ütök.. Tudni illik, hogy akkor lehet a nyolcadik (8.-ik osztály)generációs emberkék is rámjönnek. Plusz még egy kis történet: Hatodikba orba vágtak izomól ömlött a vér az orromból, bementem igazgatóhoz, és én kaptam igazgatóit mee' még'' piszkáltam őő meg haza sétált nyugodtan :)) imádom az iskolát:))!!!!4

2016. jan. 26. 14:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Remélem érthető attól hogy kicsit cenzuráztam!
2016. jan. 26. 14:28
 2/2 anonim ***** válasza:
Osztályfőnök mit szólt?
2016. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!