Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mesél nekem valaki a pesti...

Mesél nekem valaki a pesti egyetemista életről?

Figyelt kérdés
Erdélyi vagyok és Pesten szeretnék tovább tanulni és vannak pl. ilyen kantinok direkt egyetemistáknak ahol aprópénzből lehet viszonylag jó kaját kapni? vagy különböző kártyák amivel mondjuk bulikba lehet akciókat kapni

2016. jan. 3. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
kis vicces:-) Vannak kifőzdék, de egy menű 750 és 1250 közötti áron szokott lenni. Kártyák sincsennek, de vannak egyetemista bulik, ott kissé barátibbak az italárak mint egy rendes szórakozóhelyen, mondjuk nem 1300 egy vodka narancs csak 6-700 körül. nem tudom neked ezek aprópénznek számítanak-e, de szerintem elég drága az élet pesten, ha nem te főzöl és sokat bulizol. ilyen életmóddal, kollégiummal, mindennel együtt havi 80-90 ezerrel számolj.
2016. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha értem, hát mondjuk Kolozsváron jóval olcsóbb :D
2016. jan. 3. 11:02
 3/3 anonim ***** válasza:
hát igen:-D és ez még úgy lett számolva, hogy mindenből a majdnem legolcsóbbat számoltam, és nincs benne jegyzet, vagy egyéb váratlan kiadás.
2016. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!