Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy állítsam meg a közeledésé...

Hogy állítsam meg a közeledését, ha valóban félreértett?

Figyelt kérdés

Új munkahelyemen, egy pizzériában dolgozom mint futár.

Velem együtt egy szakács lány is bekerült a "csapatba", akik 4-5-en nagyon jól össze vannak szokva, nevetgélnek,kibeszélnek mindenkit (egymást is -aki épp nincs ott)

A szakács lány nagyon kövér, szinte már kórosan, olyan 165 cm, és legalább 100-120 kg lehet.

Ez tökéletes célpont ezeknek a remek embereknek, így mivel ő mindig ott van, hát kibeszélik úgy is.

Csendes,szerény lány, egyébként aranyos.

Pár napja volt,hogy az egyik hasonlóan "karcsú" lányka azon poénkodott társaival,hogy kéne egy redőny a konyha ablakára, mert bár ha a szakács csaj kinéz rajta, rögtön sötét lesz, de mégsem állhat ott egész nap. (mindenki óriásit kacagott -sajnos tényleg-, és ment tovább a beszélgetés.)

Ezt sajnos meghallotta a szakács lány is, én épp ott álltam mellette, láttam,hogy nagyon rosszul esett neki, egy pillanatra meg is állt, aztán mondtam neki,hogy ne foglalkozzon vele, meg egyébként is pont ez a csaj mondja?! -tettem hozzá.

Mosolygott, majd csinálta tovább a dolgát.

Azóta volt még egy-két apróbb beszólás, és bár nyíltan nem védeném meg, egyrészt mert nem akarok én is célpont lenni (igen,tudom általános iskola, nekem is az jut eszembe erről a helyről) másrészt meg ő is megvédhetné magát.


Most viszont tett olyan utalásokat a lány, ami alapján azt gondolom,hogy tetszem neki, és talán félreértette azt,hogy megvédtem és,hogy úgy a többiekhez képest kedves vagyok vele.

Ez nagyon kellemetlen számomra, szeretném elejét venni a dolgoknak, ugyanakkor nem bírom elviselni, ha ilyen durva beszólásokkal bántanak valakit, így valamit szólnom kell, vagy őt nyugtatom meg, vagy a beszólónak szólok vissza, de úgy néz ki egyik sem járható.

Kényszerből vagyok ezen a helyen, és ezt leszámítva egyébként a főnök nagyon rendes, csak ezek az alkalmazottak ne lennének..


2015. okt. 21. 19:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!