Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Függetlenül attól, hogy nem...

Függetlenül attól, hogy nem jelent semmit sem az ember, nem esne rosszul ez bárkinek?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, a testvérével sokáig barátok pontosabban inkább jó haverok voltunk, (nem igazi barátság, de több mint egy sima haver volt, csak aztán elhanyagoltunk egymást, de semmi harag nincs)

Aztán egy ideig egy helyen dolgoztam ezzel a sráccal (tehát a haver tesójával), flegma, lenéző, ő a legkeményebb, mindenkinél jobb típusú ember, és valóban népszerű, meg van önbizalma, ami részben jogos önbizalom (van mire).

De úgy el lehetett vele beszélgetni.

Néhány volt munkatársammal összeültünk este, és felidézgettünk dolgokat, majd elkezdtünk gúnyolódni ezen a srácon (ő természetesen nem volt ott), kifiguráztuk, nevettünk azokon amiket mondott (kiforgattuk) meg a flegmáskodásain nevetgéltünk, aztán megnéztük a facebookját, oda is olyan "én vagyok a király" kiírása voltak, azokon is jókat nevettünk, én meg bejelöltem.

Majd reggel megnéztem, és nemhogy elutasította a jelölésem, de kéretlen tartalomként jelölt meg, azaz nem is tudom újra bejelölni (nem mintha akarnám).


De ez azért elkeserít, tudom,hogy ő a király meg minden,de van 50 közös ismerősünk, biztos,hogy tudja ki vagyok, és ha még csak szimplán elutasít, de hogy még arra is vette a fáradságot,hogy kéretlennek jelöljön...őt egy ilyen alsóbb rendű ember mint én, nem tudja megsérteni, biztos,hogy nem haragszik, hanem inkább annyira senki vagyok,hogy az 1000 ismerőse közé sem férek be.

Leginkább ez a kéretlenség sért, mert mit gondol,hogy majd 6x befogom még jelölni?Dehogy...eddig szimpatikus volt a túlzott önbizalma, nem zavart,hogy ilyen, de ha ennyire komolyan gondolja és ilyen én képe van akkor már inkább idegesítő, mert tényleg elért nagy dolgokat amiket én elismerek, de azért a királytól még nagyon messze van... (nagyon...)


2015. okt. 4. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:

"elkezdtünk gúnyolódni ezen a srácon (ő természetesen nem volt ott), kifiguráztuk, nevettünk azokon amiket mondott (kiforgattuk) meg a flegmáskodásain nevetgéltünk, aztán megnéztük a facebookját, oda is olyan "én vagyok a király" kiírása voltak, azokon is jókat nevettünk, én meg bejelöltem. "


Minek? Mit akartál, a bizalmába férkőzni, hogy még jobban kigúnyolhasd? Valószínűleg mindig is érezte rajtad a frusztráltságot, azért nem akar közel engedni magához.

2015. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!