Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha megtudnáto...

Mit csinálnátok, ha megtudnátok, hogy egy óra múlva egy a földet teljes egészében megsemmisítő aszteroida fog becsapódni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 17:00
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
21%
Erre, naon kicsi esély van, de ha mégis közeledne 1 iN veszély akk. azt az Lhárítás, úgyse hagyná! USA, Oroszok, ... stb - stb, Ráirányítanának atomrakétákat és bummmm ... csak hatásos lenne, szétrobbanna a veszély az űrben! 6 - 8 atombombától, csak - csak !! :S Vagy ha arra gondolsz, h. nagyobb a földnél, az tényleg gázos lenne, de végszükség esetén, akk. az egész atomkészletet kilőni Rá, sorozatban, 1xre ... Csak szétesne a francba! :S
2010. márc. 19. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
Először is elővenném az éta-szub-o-méteremet, és ellenőrizném, hogy igaz-e a dolog. Aztán magamhoz venném a törölközőmet, és szólnék aurthur dent barátomnak. Vennék sört meg mogyorót. Mindenkinek a bárban. És otthagynám a visszajárót.
2010. márc. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
23%

Elbúcsúznék azoktól a tesóktól, akik úgyis a pokolra kerülnek, és nem találkozok már velük, és megtenném zanzásítva amit addig nem mertem.

Mondjuk gyorsan tetováltatnék a nyakamra egy Totenkopfot, beülnék a kocsiba, és mikor egy hosszú úton elérném a 200-at, kihugyoznék az ablakon, miközben telefonon elküldenék pár embert az anyjába.

Végállomásként az Újpest pályáján kötnék ki, hogy ott érjen a vég.

Azért elég jó lenne:D

2010. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
47%

Ha ilyen váratlan lenne a dolog, akkor is az a kérdés, hogy mások is tudják-e már vagy nem. Ha nem, akkor nyilván (?) értesíteném őket, hogy legyen idejük felkészülni a halálra. Viszont lehet, hogy ezzel sokaknak a szenvedését fokoznám csak, hiszen jobb gyorsan túlesni a nehézségeken.

A kérdés így elsőre túlzónak tűnik, mert általában az Élet fennmarad, legfeljebb az Ember (és sok más faj) pusztulna ki, másrészt hitem szerint az ilyen kollektív büntetés nem célszerű, nem időszerű, s nem reális. De mégis tény az, hogy előbb-utóbb meghalunk és ezzel szembe kell tudnunk nézni.

Attól függően, hogy hiszünk-e a tudatunk valamiféle továbbélésében, nagy különbségek lehetnek a tettekben. A pillanatnyi élvezetbe feledkezés (pia, szex, stb.) helyett én a bocsánatkérésre, szeretetnyilvánításra és a lelki elmélyülésre helyezném a hangsúlyt.

2010. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Attól függően, hogy hiszünk-e a tudatunk valamiféle továbbélésében, nagy különbségek lehetnek a tettekben. A pillanatnyi élvezetbe feledkezés (pia, szex, stb.) helyett én a bocsánatkérésre, szeretetnyilvánításra és a et lelki elmélyülésre helyezném a hangsúlyt."


Nem jó, mert ha a tudataink továbbélnek, akkor lesz még lehetőségünk bocsánatot kérni, és szeretet nyilvánítani. Lehet, hogy másra sem lesz lehetőségünk. Ezért inkább most - mivel a testünk úgyis elhal - a testi örömök terén kell feltöltődni! :)

2010. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Megnézném a Harry Potter I.-II. részét.

Egyébként miért kérdezed?, tudsz valamit??

2010. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

13.33-nak:

"...inkább most - mivel a testünk úgyis elhal - a testi örömök terén kell feltöltődni! :)"

Elvileg logikus amit mondasz, de ugye nem mindegy hogy valaki akkor mond valami fontosat, amikor aktuális, vagy sokkal később, pl. testetlen lélekként, stb. Ezért maradok a saját álláspontomnál.

A hedonista élvhajhászathoz kevés az egy óra, nekem legalábbis. :-)

2010. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Milyen sokan mennzimindent irnak h mit tennének...csak azt hiszem...hogy egy kicsit túloznak...mert azt hiszem h nagynnagyon sok emebrnek nem lesz elég 1 óra arra, hogy eztmind megtegyék amit leirtak....

a Harry Potter is szerintem lehet masfél vagy 2 órás...és csak az egyik része....

nos 1 óra alatt mndakettőt megnézni?

de a többiek is meg ide oda mennek....én amig Újpesitg jutok ahhoz kell egy fél nap...nem egy óra:)))

2010. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
LEvennem a 22 eves skotot a szekreny tetejerol, elovennem a fiokbol a kis koronakat, es kiulnek az erkelyre.
2010. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Rühügnék az egészen a fenében,hogy mekkora semmi volt idáig,meg még annál is nagyobb semmi amivé lesz.Aztán meg ha 100% hogy elkerülhetetlen a bioszféra kihalása, zsebkésemmel megvágnám magam,és szépen elvéreznék,közben átgondolnám az életem,és elaludnék végleg a halálba fájdalommentesen.Még talán halál utáni élményt is produkálna az agyam. Ez jobb választásnak tünik,mint egy becsapódás utáni tüzviharban élve elégni. Kicsit fájóbb.NEm vállalnám be.
2010. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!