Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Bennem...

Mit csinálok rosszul? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
sziasztok! van egy régi "barátom" akit kb 5 éve ismerek de állandoan csak akkor van velem ha nincs más.. megismerkedtem valakivel akit ő is ismer de a régi "barátom" mindent megtesz hogy távoltartson töle megprobál minket össze vesziteni stb(sajna sikeresen!):s és ez nem egyszer elöfordult már!! egyszerüen nemtudom mit csináljak! miatta kezdem meggyülölni az egész környéket! akár kivel megismerkedek ő mindig keresztbe tesz nekem probáltam vele beszélni nem halgat rám verjem meg? dehát az mégis már milyen 7évvel fiatalabb nálam... lécci ha tudtok valami jó modszert vagy akármit irjatok!! pleas
2010. márc. 9. 23:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszerűen kérdezd meg tőle, mi a baja veled, hogy állandóan keresztbe tesz neked.

Akikkel meg összebarátkozol, nyugodtan mondd meg, hogy van egy "kedves" ismerősöd, aki valószínűleg majd rossz híredet fogja terjeszteni, és egyáltalán nem kell vele foglalkozniuk. Meséld el nekik, hogy miket csinált veled, ha tényleg jó a kapcsolatod a többiekkel, akkor ki fognak állni melletted, és nem hagyják majd, hogy a "barátod" ellened fordítsa őket.

2010. márc. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!