Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sziget Diákjegyet/bérletet...

Sziget Diákjegyet/bérletet visszaválthatom így?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy nem tudok menni a Sziget Fesztiválra és már megvettem a bérletet...tudom, hogy van ilyen Storno-biztosítás,ami visszaadja a bérlet/jegy árát,ha beteg vagy,balesetet szenvedsz, vagy hozzátartozód elhalálozott vagy az is beteg vagy balesetet szenvedett. Illetve még van 20 indok: pótvizsga,válóper, hatósági idézés stb.

A kérdésem az lenne, hogy ha én azt mondom hogy betegség miatt nem tudok menni a Sziget Fesztiválra akkor kell orvosi igazolás vagy bármi ilyesmi? Vagy elég csak ráfognom és visszaadják?



2015. aug. 3. 21:10
 1/1 anonim válasza:
Szia! nekem most lenne aktuális ez a kérdés, meg tudnád mondani végül hogy oldottad meg?
2016. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!