Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van kedvenc operettetek? Ha...

Van kedvenc operettetek? Ha igen, miért az?

Figyelt kérdés
Esetleg rövid tartalmat tudtok írni?

2015. jún. 10. 15:28
 1/4 anonim válasza:
Én általában szeretem az operetteket, főleg magyar szerzőktől. Kedvencem talán a Marica grófnő, nem tudom miért, lehet azért, mert ez volt az első operett, amit láttam színházban. A Csárdáskirálynő, Mágnás Miska, A Bajadér, Csókos asszony szerintem ezek mind nagyon jók :)
2015. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Bár még csak a Mágnás Miskát láttam színházban ezek közül, a többit is tudom, hogy "mi".

14/L

2015. jún. 10. 19:43
 3/4 anonim válasza:

Mindegyiket szerettem, amelyiket lattam. Talan a Bajader az, ami gyengebbnek tunt a tobbihez kepest.

Nagy kedvencem a Marica grofno, ugy a zeneje, mint a tortenete miatt

Viktoria - ez mar komolyabb, talan hosszabb is, de gyonyoru szerelmes notai vannak

s itt jon meg a Csardaskiralyno, a Magnas Miska amely talan a legszorakoztatobb, na meg a Lili barono


Kar hogy az utobbit nem jatszak mar/ ritkan :(

2015. szept. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem abszolút kedvencem a Mosoly országa, talán azért mert nagyon szeretem az ilyen "ázsiaias" hangulatú műveket. A Bajadér is ezért van a kedvencek között. A denevér és Sybill is kedvenc és természetesen a Marica grófnő, Víg özvegy, Viktória, Leányvásár és a Menyasszonytánc,

2016. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!