Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Segítenél? (Aranyember 4 kérdés)

Segítenél? (Aranyember 4 kérdés)

Figyelt kérdés

Aranyember az aranyember?

Jellemezd Tímár Mihályt!

/kik ás milyen helyzetben nevezik így?/


Athalie Tímea, Nóémi

Kik ők ? jellemerd őket: Kűlső belső cselekedet, beszéd

A kétféle szerelem összehasonlítása

Mutasd be senki szigetét


Amikor vették az osztály az aranyembert én hiányoztam, és vannak kérdések amiket nem tudok rájuk válaszolni :( A filmet töltöm h megbírjam nézni, de nem seedelik így nem bírom megnézni:( és már hollnapra kell:(


2010. febr. 23. 15:30
 1/6 anonim válasza:

google

a barátod

2010. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
El kellett volna olvasni. A fiam év eleje óta tudja , hogy ez a kötelező.
2010. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Tudom van Google de talán vannak itt rendes emberek akik szívesen segítenek!


2.Büszke lehetsz a fiadra, mi iskolába megnéztük és így nem kell kiolvasni, amint fönt olvastad mikor nézték én nem voltam ott!!! De a filmet töltöm és nem seedelik így nem bírom megnézni!!!!

2010. febr. 23. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]



ennyit csak el tudsz holnapra olvasni

2010. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. febr. 23. 20:30
 6/6 anonim válasza:
csak annyit hogy a film az nem könyv,a könyvet kell ahoz elolvasni h rendesen megértsd különben cseszheted,és örülj annak h ien jófej az ofőd h nem kell olvasni,a miénk olyan szemét h megbüntette az egész osztályt azér mer 1 okos gyerek almát tett a tanár táskájába és nem derült ki, ezért mindenki irhatott 100 mondatot és az lett 8 és fél oldal
2010. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!