Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Komolyan! NORMÁLIS EZ?

Komolyan! NORMÁLIS EZ?

Figyelt kérdés

Az elöbbi költői kérdés volt ,itt a történet kíváncsi vagyok ,hogy ti mit tettetek volna vagy a véleményetekre.

sztori:

én 14 éves lány vagyok és ma a két éves húgommal és anyukámmal kimentem a városba.Sétálgattunk és egy bolt elött anyukám mondta,hogy várjuk meg őt beszalad a húgomnak vízért.Mi kint maradtunk sétáltunk a bolt elött.Egyszerre a semmiből ott terem egy látszásra 50-max 55 éves cigányasszony és a következőt mondja nekem:

(közben ilyesztő arcot vág) " Szép gyerekeket akarok venni!" (gúnyos kacaj)

és utánna ezt mondja:

"szóval ő nem kell nekem"


Így nézek rá hogy mi a franc baja van ennek és utánna visszakiabálja: "csak vicceletem!" és ilyesztően vigyorgott,peddig még foga se volt. Láttam a hugomon is ,hogy így nézett kicsit ietten.

Erre mondtam a nőnek h takarodjon el...



2015. ápr. 16. 21:51
 1/4 A kérdező kommentje:
*ha valakinek nem lenne egyértelmű,magyarul a húgomat rondázta le!
2015. ápr. 16. 21:54
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Semmit nem tettem volna. De gondolatban minimum feldaraboltam volna a hölgyet. Ha a szeretteimet sértegetné meg elküldöm a narkós valagába.

Nem vagyok verekedős típus, de a nő addig nő, amíg nőként viselkedik. Szóval...

Egyébként nyugi. Lehet csak viccelt, csak fogyatékos szegény.

2015. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sőtt.. szerintem,részeg is lehetett vagy be volt álva (valami mástól) de az a baj,hogy csak 14 éves vagyok mi van ha agresszív és rámtámad? Meg amúgy is visszaszóltam neki amit halott,de mást már nem mertem neki mondani csak elhortam utánna mindennek.


köszi a válszt:)

2015. ápr. 16. 22:11
 4/4 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy utcán rádtámadna. Nem kell még vissza sem szólni az ilyeneknek. Ha gáz lenne mégis, fogod hugit, babakocsoval nem is foglalkozva és bemész a boltba, ismétlem, csak ha hatalmas a gáz. ha meg részeg, sokszor elég egy határozottabb odaszólás. Elmennek.

Egyébként szerintem csak meg akart ilyeszteni mert láta hogy ketten vagytok és fiatal vagy. :)

2015. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!