MondoCON barátkozás?

Figyelt kérdés

Hali!


Osztálytársammal megyünk a Tavaszi Conra ápr.11-12-én(valszeg' mindkét nap, de ez még változhat).

Mivel vidékiek(pontosabban Szombathelyiek) vagyunk, nem nagyon is merjük a járást, főleg, hogy barátnőmnek ez az első con-ja, én meg nem nagyon emlékszem, milyen volt mikor 6 évesen elrángattam anyukámat.^^


Lényeg a lényeg: Szeretnénk főleg 2-5 fős csoportokhoz "csapódni", de egyedül menőkkel is szívesen barátkoznánk a 12-15 éves korosztályból.

2db 14/L



2015. márc. 10. 19:26
 1/8 A kérdező kommentje:
*8 évesen
2015. márc. 10. 22:02
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz szerintem a fb-os MondoConosok csoportban, vagy közvetlen az eseménynél! Mindig vannak, akik csoportot keresnek maguknak. :)
2015. márc. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 walaakíí válasza:

Nemfontos előre leszervezni hogy kivel fogtok úgymond "bandázni",elég ha kint odacsapódtok valakikhez,elkezdtek beszélgetni,és megkérdezitek hogy mehettek e tovább velük^^


De az előttem szólónak igaza van,mindig vannak olyanok akik az esemény oldalán keresnek bandát maguknak:)

2015. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából azt szeretném, hogy majd spontán menjünk el emberekkel. Ezt csak a biztonság kedvéért írtam ki, mert barátnőm tipikus előretervezős, és szeretném ha ő is jól érezné magát, mert én biztos jól fogom. :P
2015. márc. 11. 20:40
 5/8 anonim válasza:
Eddig 10 conon voltam. Sose jött be a spontán barátkozás. Ez is egy álláspont.
2015. márc. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez attól függ mennyire vagy rámenős és, hogy van e Free Hug-os táblád. :D
2015. márc. 12. 16:49
 7/8 anonim válasza:
Nem, ez annak köszönhető, hogy úgy nézek ki semmi előkészület nélkül, mint egy oszló hulla a HotD-ből :D Még FreeHugosok sem öleltek meg, hiába közeledek, bekapcsol az automata taszítórendszer, és elindulnak a másik irányba :D
2015. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Áhá! Szóval téged olvastalak egy másik kérdésnél!

Vehetnél fel vendetta maszkot, vagy olyan ruhát mint pl.: egy videóban láttam az űrlényt a 8.utas a halálból. Biztos nem lenne az ismerkedéssel problémád :D

2015. márc. 12. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!