Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem szüntetik már meg...

Miért nem szüntetik már meg végre ezt a béna pontozós rendszert? Vagy miért nem alakítják át?

Figyelt kérdés
Manapság már akkor is divat lepontozni a másikat, ha teljesen általánosan választ ad egy kérdésre szándékosan kerülve minden megjegyzést vagy személyeskedést...van, hogy csak poénból pontoznak az emberek, el se olvassák, mi a kérdés... mire való ez? hiszen nem a valós eredményt mutatják a pontszámok... mi lenne, hogyha csak a kérdés feltevője pontozhatna és a többi válaszoló nem? végülis az ő kérdése, és had döntse el ő, hasznos e neki egy válasz vagy sem...a többiek ne szólhassanak bele
2010. febr. 9. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem azért van, mert így többen látogatják az oldalt. Az emberek szeretik a véleményüket hangoztatni, ez az oldal jó erre, bárki írhat bármit, az meg csak rátesz egy lapáttal, hogy anoním oldal. És akkor még jön az, hogy pontozni is lehet a másikat.

Szerintem nem lenne olyan népszerű ez az oldal, ha mondjuk nem lenne anoním(pl. felhasználónév kötelező lenne). Sok idióta jár ide kiereszteni a ,,gőzt". Itt nem számít, hogy milyen vagy valójában, az vagy, aki akarsz, és ha attól jobb valakinek, hogy pontoz, hát tessék. Engem nem nagyon szokott érdekelni. És szerintem nem is fogják megváltoztatni.

2010. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
általában én is leszarom, csak idegesít, amikor tényleg valami olyan válaszomat pontozzák le, amiben semmi kivetnivaló nem lehet...
2010. febr. 9. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Kár, hogy az idióta kérdéseket nem lehet lepontozni, mert most ezt is lepontoznám kapásból. Vannak, akik csak szemetesládának használják az oldalt.


Folytatva az előttem szóló gondolatmenetét, "Sok idióta jár ide kiereszteni a ,,gőzt"... - szerintem meg sok idióta jár ide, és 28 ezredjére is felteszi ugyanazt az idióta kérdést - lásd a fogyókúra rovatot, hiába fel van már téve, nem érdekli, mert csak!


Vagy beírja azt, amit a Google 2 másodperc alatt kiköpne, csak lusta keresni; arra vár, hogy a készpics@-meleg málé a szájába repüljön. Ilyenkor persze, hogy felmegy az ember agyvize, és nekiáll trollkodni, és gorombaságokat válaszol. És persze az ilyen sok okos ilyenkor besértődik, és nekiáll flémelni, ahelyett, hogy megtanulná használni a keresőt - akár a Goolge-t, akár a Binget, akár ezét az oldalét.


Lepontoznak, kidobnak, nem számít. Aki akar, úgyis visszajön, és kezdi elölről.

2010. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerintem én erre a kérdésre nem találom meg a válasz a google-en, és tényleg érdekel...ha idegesít a kérdés, ne válaszolj rá...ez a te döntésed, az viszont nem az enyém, h pontozhatnak e vagy sem
2010. febr. 9. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2.nak

ha a moderátorok normálisan végeznék a dolgukat,akkor nem lehetne feltenni egy kérdést többször. Ha ki akarsz írni egy kérdést, odaírják, hogy ne tegyél fel olyat, ami már volt egyszer.

Egyébként én ezzel a kérdéssel még nem találkoztam, igaz nem is kerestem rá.

2010. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert valami kis köcsög élvezi, hogy pontozhat. Ennyi.
2010. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az orvoshos járnak ugyanolyan betegek, ugyanolyan kérdéssel. És mégse mondja az orvos, hogy szaladjon a másik beteg után, mert épp neki is most mondtam el ugyanazt. Érted?
2010. febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!