Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon a punkok és a...

Magyarországon a punkok és a skinheadek jókapcsolatotápolnak?

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 13:41
 1/10 t_GaRami_a ***** válasza:
Sehol nem ápolnak jó kapcsolatot, nemhogy Magyarországon.
2015. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát ezt érdekesnek tartom mivel nem gy klippben pl:Discharger klippben ehogy együtt pogoznak isznak hasonlo ezértnem értem
2015. jan. 11. 14:10
 3/10 t_GaRami_a ***** válasza:
48%
A punkok a szélsőbal oldalon állnak, a skinheadek meg a szélsőjobbon. A kettő nem fér meg egymás közt. Bár meglehet, hogy néhol jóban vannak.
2015. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ne higgyj az előzőknek !! Az igazi skinhead nem rasszista velük jóban vannak a punkok. A rasszista skinhead ( Bohnehead) pedig nem kedveli a punkokat kivéve talán a nácipunkokat de az már más téma.
2015. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 t_GaRami_a ***** válasza:
Nézz körbe Magyarországon légyszíves! Látsz te olyan skinheadet, aki manapság már nem náci, vagy "nagy magyar"? Nem? Na látod. Ez a 70-es 80-as években volt divat. Változnak az idők.
2015. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát nem tudom én erőshen hazaszerető vagyok! mégse vallom magam skinheadnek hiaba radikalisnezeteim vannak.
2015. jan. 13. 21:16
 7/10 t_GaRami_a ***** válasza:
Ne is tedd. Jó így. Nem kell bakancsot, hordani, meg leborotválni a fejed, hogy lehessen véleményed, és kimutasd a nézeteid. Nem is attól leszel egyébként skinhead. A másik válaszoló írta, hogy igazából nem ilyenek a skinheadek. Csak manapság már a rasszizmus, és a hungarizmus kereszteződése, valahogy így terjedt el manapság.
2015. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én igenis ismerek igazi skint ! Nem csak az OSTOBA rasszisták meg nagy magyarok léteznek
2015. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 t_GaRami_a ***** válasza:
Jól van na! Ezt úgy írod ide, mintha én is az lennék. Mit követtem el ellened, bántottalak?
2015. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ennyi butasagot mint amit páran elöttem összehordtak. Nos akkor. Ns skin vagyok. Vannak punk haverjaim. Van ns punk haverom is meg anarchista is meg streetpunk is. A személyisegük miatt vagyunk joban és egy ket punk együttest en is meghallgatok ahogy ők is pár skin zenekart. Amugymeg nezz utana itt Magyarorszagon amikor voltak a csővesek (70es 80as evek) ha eleget kutattál rájössz.
2019. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!