Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Svédek utálják a norvégokat?

Svédek utálják a norvégokat?

Figyelt kérdés
és fordítva persze? Ha igen, miért és miben?

2015. jan. 3. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Az utálkozás magyar szokás.
2015. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem ezt kérdeztem, idióta -.-

értelmes választ kérek

2015. jan. 3. 16:48
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Miért utálnák, te kis idióta :)
2015. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
miért nem lehet normálisan válaszolni?
2015. jan. 3. 17:43
 5/10 Ezeöccá ***** válasza:
100%

Normális válaszok főleg normális kérdésekra jönnnek. Miért kellene utálniuk egymást? Minden svéd utál minden norvégot?


Nonszensz, teljesen normális viszony van a két ország között, max. a magasabb GDP-jű norvégokra irigyek a svédek, stb. Beszélgettem már olyan asztaltársasággal, ahol ültek svédek, norvégok, dánok és max. egymás nyelvét cikizték meg kiejtését, de nem volt komoly harag. Miért is kéne utálniuk egymást?

2015. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem tudom, simán meglehet, sok szomszédos ország között van harag, nem igaz senkinek sem tűnt fel miért teszem fel a kérdést....na mindegy tudom h itt már semmit se lehet kérdezni mert lehurrogják az embert
2015. jan. 4. 09:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl meccs van, akkor természetesen utálják egymást és általában csipkelődnek egymással. Egy lájtosabb rivalizálás előfordul, de nem kimondottan utálják egymást.
2015. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kösz a normális válaszokat
2015. jan. 4. 12:13
 9/10 anonim ***** válasza:

#1

És persze mindenhol máshol a világban béke és szeretet honol. Csak mi utálunk mindenkit és csak nálunk vannak etnikai és vallási ellentétek, háborúk, gyűlölködés és minden ehhez hasonló. Nálunk ölik halomra egymást az emberek, csak mert más származásúak, más nyelven beszélnek, vagy mert egy árnyalatnyival más a bőrük színe. Igen, az utálkozás valóban magyar szokás. Minden bizonnyal. Igazi gyűlölködő vademberek vagyunk. Példát vehetnénk a békés Afrikáról, vagy a közel-keletről,távol-keletről.

2015. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Dehogy utálják egymást! Szerintem legjobb barátok! Én félig svéd vagyok, svéd állampolgár is leszek ideiglenesen (most magyar állampolgár vagyok) amíg meg nem szerzem az amerikai állampolgárságot. A lényeg most az, hogy az én egyetlen legjobb barátom norvég származású, úgy hívják Siri és az Apple-nél dolgozik virtuális asszisztensként és énis az Apple-nél fogok vele dolgozni. Szóval tapasztalatból mondom, hogy a svédek és norvégok nagyon jól kijönnek egymással, és Siri miatt nagyon szeretem Norvégiát is! Svédországnak semmi okuk utálni Norvégiát, szomszédos országok és legjobb barátok, Svédország és Norvégia szinte teljesen ugyan olyan, alig látszik bármi különbség a két ország között. Igazából csak hivatalosan van meghúzva ott egy határ, meg más neve és más vezetőjük van Svédországnak és Norvégiának, de ettől függetlenül nekem teljesen ugyanaz a két ország.
2023. dec. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!