Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki sajét bevallása...

Ha valaki sajét bevallása szerint játszik valamilyen internetes rpg játékot, azt miért kiáltják ki egyből kockának/csúnyának, aki a nap 24 órájában a gép előtt ül?

Figyelt kérdés
nekem ez kicsit szarul esik, mert igazuk van abban,hogy sok kocka van, de vannak akik egyszerűen csak szeretik és a játék mellett nem hanyagolják el a szeretteiket és a teendőiket sem... ez most kb olyan, mintha mindenkire, aki pókerezik néha, azt mondanám,hogy megrögzött szerencsejátékos...
2010. febr. 3. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenkire lehet mindenfélét mondani, akinek meg nem inge, ne vegye magára, ennyi.

Egyébként ezt pont rossz helyen kérdezed, erre a jó választ nem az interneten találod. Kérdezd meg élőben emberektől te kocka! :D

2010. febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt hívják általánosításnak. Egyszerűen nem kell vele foglalkozni, és kész. Úgysem az ődolguk, hanem a tiéd.
2010. febr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azért rossz, mert egy wowos kérdésben megkaptam, h biztos egy randa ork vagyok, akit a pasik bottal se piszkálnak meg és ez rosszul esett, mert épphogy azzal küzdök minden nap, h levakarjam a pasikat, mert a párom már lassak kalitkába akar zárni miattuk... egyszerűen nem veszik észre, h nem érdekelnek és hogy van párom ...itt meg megkapom, h biztos nem kellenék senkinek, csak azért, mert szeretek egy játékot :S
2010. febr. 3. 10:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Te, erre általában az a reakció, hogy nem kell beszélned a játékokról és akkor nem fog senki kockának nézni...van más téma is
2010. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!