Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha találtam egy 2. világháború...

Kupicalajos kérdése:

Ha találtam egy 2. világháborús orosz csontvázat mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
A papámék nyaralója közelében van egy présház pincével amit lebombáztak még a 2. világháborúban és nem tudni kinek a tulajdona a hely. A présház teljesen le omlott de a földbe vájt pincének semmi baja. A papám kitalálta, hogy mennyünk be körülnézni pár értékes dolog után találtam egy széket amin volt egy szovjet katonaruha meg egy sisak rátéve valamire azt hittem valami kis állófogasra van téve de mikor le akartam rántani egy koszos undorító csontváz omlott le a székről késsel az oldalában ordítva futottam ki. Kinek kell ezt bejelenteni? rendőrnek vagy mi? esetleg valami múzeumot érdekelné?

2014. dec. 15. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

kupicalajos nevű felhasználó kérdése


Hány kupica után találtad ezt ki?

2014. dec. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
volt még oldala, amiben meg tudott állni eddig a kés?
2014. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha nem hamukázol akkor ép ésszel is rá lehet jönni, hogy rendőrség. Elmondod hogy hol találtad milyen helyzetben kb hány éves lehet stb.
2014. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ja nem is a választ, mert csak 1 hasznos volt köztük.
2014. dec. 16. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!