Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért lehet hogy...

Szerintetek miért lehet hogy mostanában egyre több albínó gyerek születik?

Figyelt kérdés
Nem rég voltam az oviban a kistestvéremért és egy csoportban vagy olyan 5 albínó gyerek volt.(rózsaszín volt az egyik szeme arra emlékszek és világos a hajuk.)Meg a városban is szoktam látni albínó gyerekeket.De csak óvodásokat és néha kisiskolásokat,érdekes,kamaszokat nem.Szerintetek ez miért lehet?Van valami sugárzás a levegőben?Vagy az ivóvíz?

2014. dec. 11. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A világos haj még nem albínóság.
2014. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem az,de tényleg albínók voltak, nem vagyok vak, [link] olyanok mint ők.
2014. dec. 11. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ember genetikája folyamatosan változik.


Például régen sokkal kisebbek voltak az emberek.Elég megnézni a mai magyar fiatalokat, sokuk nagyon magasra nő, nem ritka a 190 cm feletti méret sem.


Ez lehetséges az ételtől, amit fogyasztunk, különböző környezeti hatásoktól, esetleg még sugárzástól is.

2014. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az albinizmus nem örökletes, de genetikai. Nincs több mint régen volt vagy ha még is, nem jelentős számban. Szimplán koncentráltabban találkozhatsz Velük. Sok intézmény nem tudja őket fogyni, mert nem tudják a gyerekekkel elfogadtatni, illetve nehéz megoldaniuk hogy ne gúny tárgyaként kezeljék őket. Amely intézmény viszont felvállalja a dolgot, tudja kezelni, illetve a megfelelő személyzet is erősíti a teamet úgy inkább oda viszik a szülők a gyermekeket.
2014. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha néhány véletlenszerű eseten túl konkrét bizonyítékot tudsz felmutatni annak igazolására, hogy "mostanában egyre több albínó gyerek születik", akkor van értelme erről beszélni.
2014. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még soha nem láttam albínó gyereket, szóval annyira nem lehet gyakori még mostanában sem .)
2014. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, annyi sugárzás van a levegőben, hogy kifehérednek tőle az emberek. Őnáluk biztos sokkal több a sugárzás, biztosan rendeltek a netről vagy három szatyorral, és a spejzben tárolják, a kissrácok meg oda járnak lekvárt torkoskodni, és véletlenül belerúgtak a sugárzásos szatyorba, és ettől az egész spejz tele lett sugárzásokkal.

De az is lehet, hogy a csapból folyik ki a sok sugárzás, ezért kell elzárni a csapot, hogy ne tudjanak kicsöpögni belőle a sok sugárzások. Mert ha nem zárod el, akkor kisugárzik belőle a víz, és így megalbínósodhatsz te is. Szóval nagyon vigyázz az ivóvizes csapokkal ám! Mindig zárd szépen el őket!

2014. dec. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!