Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb Robert Merle...

Melyik a legjobb Robert Merle könyv?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én két kedvencem tőle a Védett férfiak és a Malevil. Ebből a kettőből inkább a Malevil. Tehát nekem a Malevil :)
2010. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:D azt pont most olvasom, nekem is nagyon tetszik

azt hiszem fogok még tőle olvasni

2010. jan. 31. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Védett férfiak a kedvenc. De a Mesterségem a halál is nagyon jó, és a Malevil is.
2010. febr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Állati elmék, Madrapur
2010. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, A szigetet kihagytam, kevés ilyen izgalmas és egyben elgondolkodtató történetet olvastam. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
2010. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most olvasom a 3. könyvét a Malevilt, pár oldal van hátra, nagyon jó könyv. Ezelőtt a Védett férfiakat és A szigetet olvastam. Hát nekem A sziget mindent felülmúlt. Fantasztikusan jó könyv! Annyira izgalmas, hogy egyszerűen mindenhol azt olvastam, így 3 nap alatt kivégeztem:D És annyira mély mondanivalóval rendelkezik, nagyon elgondolkodtató.
2010. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hótakelve válasza:
Madrapur
2011. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!