Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » SzJG rajongók! Át tudnátok...

SzJG rajongók! Át tudnátok küldeni ezt a részt? Pontos idézetet kérek szépen, az 5. részben a December 20- ai napról!

Figyelt kérdés

#Szent Johanna Gimi #SzJG #Reni legfontosabb napja
2014. nov. 2. 15:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm!!! :D
2014. nov. 2. 15:44
 2/7 vörös98 ***** válasza:
csak írd be a gyakori keresőjébe h coretz dec 20. biztos egy pár ezer találat lesz
2014. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oh...kár, hogy nem nekem jutott eszembe... :) Köszi!!! :D
2014. nov. 12. 19:01
 4/7 anonim válasza:

Az udvarra vezető ajtó hirtelen kivágódott mögöttünk, mire mind megfordultunk.Cortez kirontott az ajtón, ami erősen visszacsapódott.Lélegzet-visszafojtva néztem rá. Az ajtóban állt, homlokába hulló sötét tincsei alól fürkészve nézett, és csak ennyit kérdezett:

-Melyik szeptember 8.?

Tudtam, miért kérdezi.A levelemben ezt a dátumot említettem arra vonatkozóan, hogy totál beleestem.

-Kilencedikben-mondtam halkan.

Cortez hitetlenül elmosolyodott, megindult felém, és abban a pillanatban gondolkodás nélkül én is odaléptem hozzá.Körülbelül fél lépésre tőle megálltam, ő pedig megragadta a karom, és határozott mozdulattal magához húzott.Nem tudom, hogy ő csókolt-e meg vagy én őt, esetleg egyszerre történt.Nem ez a lényeg.A gyomromban lévő valamennyi pillangó felébredt és vadul csapkodni kezdett, miközben a mellkasom úgy hullámzott, hogy alig álltam a lábamon.Forgott velem az egész világ, és végig azt kívántam, hogy soha ne érjen véget.Mintha csak megérezte volna a gondolatom, Cortez továbbra sem engedett el, hanem többször, egymás után megcsókolt, én pedig alig kaptam levegőt, és a boldogságtól majd szétrobbantam.Végül a homlokát az enyémnek támasztotta, és két keze közé fogta az arcomat.

-Mennem kell-suttogta.

-Tudom-fúrtam bele a tekintetem az övébe.

-Megvársz?-kérdezte halkan.

-Két és fél éve mást sem csinálok-feleltem, mire lehunyta a szemét, és újra megcsókolt.Ez nem olyan volt, mint a szilveszteri.Sokkal több érzelem volt benne, sokkal bátrabb és igazibb volt.

2014. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen! :D
2014. dec. 2. 13:34
 6/7 anonim válasza:
Tudnátok nekem segiteni??Most olvasom a szjg hetedik részét de sajnos könyvtári és 5 oldal hiányzik nem tudná valaki leirni nekem azt az 5 oldalt???
2015. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
,,Melyik szeptember 8?’’
2018. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!